2 x 2 m

Najmenšie párty stany k dispozícii na sklade!

0
5001Párty stany 2 x 2 m! praktický pomocník

Záhradu si užívame hlavne v teplých dňoch. V zime je zapadnutá snehom, venujeme sa zimným radovánkam ako lyžovanie atď. A vďaka tomuto praktickému pomocníkovi sa dá outdoorová oslava zorganizovať aj v chladnom období. V podstate môžeme konštatovať, že zimné garden párty zažíva renesanciu! Ovšem to si musíte priobjednať ďalšie nevyhnutné veci, ako podlahu, osvetlenie a kúrenie. Zima je našťastie preč, jar je tu, slnko hreje - začína čas rôznych stretnutí, posedenie, osláv a eventov. Párty stany 2 x 2 m využijete aj ako prípravovňu jedla. Okrem klasických grilovaných masových pochúťok koľkokrát zavonia aj syrové fondue, domáce hamburgery, pikantné kuracie prsia na grile či plnené jabĺčka. V noci, keď je chladnejšie padne aj teplá polievka, horúci zázvorový čaj či horká čokoláda.

Párty stany 2 x 2 M! Ako zväčšiť krytý priestor?

Potrebujete viac miesta pod prístreškom a párty stany 2 x 2 m vám už nestačí? Nie je nič jednoduchšie ako si objednať ďalšie párty stan v tomto rozmere. Jednotlivé stany sa dajú krásne prepojiť, čím získate viac miesta k svojim záhradnom alebo podnikateľským aktivitám. Málokto si vie predstaviť tancovačku alebo predajné či firemnú akciu bez párty stanu. Vďaka ľahkej konštrukcii a malej veľkosti, môžete tento výrobok prevážať v kufri auta. A ak si prikúpite prenosnú tašku ... máte o starosti s prenášaním postarané.

Párty stany 2 x 2 m - moskytiéra

Párty stany 2 x 2 m sa stavia aj vedľa bazéna a tu môže nastať problém. Voda priťahuje komáre, ktorí sú nepríjemne dotieraví a vie otráviť rodinnú alebo slávnostné pohodu. Aj na to výrobcovia mysleli a na trhu sa v krátkej dobe objavila moskytiéra, ktorá vás spoľahlivo ochráni pred obťažujúcim hmyzom. Tento potrebný doplnok kúpite samozrejme nakúpite aj u nás.
Mohol by sa vám hodiť aj záhradný nábytok


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00