Párty stany 3 x 2 m

Skvele poslúži párty stany v rozmere 3 x 2 m

0
5001Malé i veľké párty stany môžete vyberať podľa vašich predstáv. Spoľahlivé párty stany o veľkosti 3 x 2 m využijete napríklad na všetkých menších záhradných oslavách, kde vás spoľahlivo ochráni pred dažďom, ostrým slniečkom a UV žiarením a ďalšími nepriaznivými aj poveternostnými vplyvmi počasia. Na výber máte z mnohých rôznych tvarov, typov a farebných prevedení záhradných párty stanov. Ak radi trávite svoj voľný čas v prírode či na záhrade v rodinnom kruhu či so svojimi priateľmi, s párty stany to pôjde oveľa lepšie.

Párty stany 3 x 2 m vás spoľahlivo ochráni

Každé grilovanie, popíjanie, oslava aj posedenie, už bude prebiehať bez obáv a neohrozí ho náhly dážď, vietor či prudké slnečné lúče. Nemusíte si už požičiavať párty stany za poplatok. Sú cenovo dostupné, ľahko sa skladajú aj rozkladajú, preváža aj skladujú v praktickej taške. Párty stany 3 x 2 m ponúkame v rôznych farbách, veľkostiach, variantoch a dizajnoch, s pevnou, stabilnou konštrukciou a veľmi jednoduchou montážou. V našej ponuke nájdete aj náhradné diely, strechy, plachty, bočnice a stojné nohy. Párty stan vám zaistí vaše súkromie.

Párty stany 3 x 2 m pre skvelú domácu oslavu i pohodu

Mokré lavičky po daždi, po ranu aj na večer odpadnú, ak si kúpite párty stan 3 x 2 m. Časté výkyvy počasia u vás prestanú trápiť. Na každú oslavu budete jedinečne pripravení a budete v pokoji so svojou rodinou a priateľmi prežívať príjemné chvíle. A ak stále netušíte, ako párty stany 3 x 2 m vyzerajú, pozrite si našu ponuku. Párty stany sú veľmi obľúbené a hojne využívané k rôznym príležitostiam. Záhradné stany sú vyrobené z odolných a veľmi rezistentných materiálov a vďaka svojej ľahkosti sú dokonalým mobilným spoločníkom, ktorý sa dobre preváža. Často sa tak stáva súčasťou výbavy na vašu campingovej dovolenku. Malé ale spoľahlivé párty stany o veľkosti 3 x 2 m určite využijete pre mnoho príležitostí.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00