Párty stany 4 x 10 m SKLADOM

0
5001Párty stany 4 x 10 m! Spoľahlivá ochrana pred slnkom a dažďom

S rýchlym nástupom teplých dní, rastie záujem o pobyt vonku. Nie je lepší relax ako posedenie v náruči zeleni, celú zimu sa tešíme na záhradný akcia s priateľmi a rodinou, ktoré k jari a letu patria. A ak máte veľkú rodinu a veľa priateľov, tak párty stany 4 x 10 m sú pre vás ideálne. Aj milovníci slnka raz zatúži po tieni, musíme stále pamätať na škodlivé účinky UV žiarenia. Takto veľký stan je nutné vybaviť komfortným záhradným nábytkom. Stoly, lavice, kreslá umiestnime pod stan. Útulné a domácke prostredie dokážu vytvoriť aj veľké trojmiestne hojdačky z masívneho dreva sa strieškami, ktoré možno umiestniť vedľa stanu. Výber je na vás!

Párty stany 4 x 10 m pre veľké akcie

Preč sú doby, kedy sme sa tlačili pod slnečníkom. Dnes ľudia túžia po pohodlí, aj s ohľadom na skutočnosť, že prílišné opaľovanie nie je zdravé. Rozhodne sa vám nákup párty stanu oplatí. A to nie je len slnko, ktoré vie znepríjemniť deň, ale počasie je vrtkavé a znenazdania začne aj pršať. A kde s hosťami a jedlom? Veľké sťahovanie národov sa nekoná, pretože ste si zaobstarali pre svoje veľké rodinné stretnutia párty stany 4 x 10 m. Takáto veľkosť spoľahlivo zastreší aj podnikateľské aktivity, ktorá sa konala vo vonkajšom prostredí. Vždy sa oplatí investovať do kvality, preto odporúčame párty stany s kovovou konštrukciou a nepremokavou strechou.

Párty stany 4 x 10 m zastreší každú veľkú akciu

Hoci možno práve neplánujete organizovať záhradné večierky, určite oceníte aj pokojné miesto na posedenie a relaxáciu. Ideálne sú na to záhradné altánky a pergoly vyrobené z kvalitného dreva v rôznych odtieňoch a prevedeniach. Takýto komfort niečo stojí. A ak nevyužijete variantu párty stany 4 x 10 m, môžete si objednať menšiu veľkosť 2 x 2 m alebo 3 x 3 m, záleží koľko ľudí, bude stan využívať. Prajeme príjemné zážitky s kvalitnými párty stany.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00