Záhradné párty stany 4 x 4 m

0
5001Nenašli sa žiadne produkty.

Jar je tu a vy sa chystáte na grilovanie s priateľmi a rodinou? Máte záujem o kvalitný záhradný stan na pravidelné používanie? Neviete aký typ stanu vybrať? Či bude pre vás výhodnejšie klasika alebo nožnicová konštrukcia? Ak radi cestujete alebo potrebujete stan na vašom pozemku premiestňovať z miesta na miesto, rozhodne odporúčame nákup nožnicové konštrukcie. Záhradné párty stan 4x4 m nožnicového typu je ideálne. Rozložíte tento výrobok jediným pohybom bez použitia náradia. A prečo práve rozmer 4x4m? Ide o najžiadanejšie veľkosť, kde pohodlne vojde šesť ľudí aj viac, záleží, akým záhradným nábytkom stan vybavíte.

Záhradné párty stan 4 x 4 m pre rodinou pohodu

Každý záhradné párty stan 4x4 m má svoje špecifické parametre - vchody a predsieň (Keď mu stany prepojíte), vodeodolnosť, pevná konštrukcia, spoje a kĺby, kvalitné impregnácia. V závislosti na týchto parametroch je stanovená cena stanu. Bežne sa záhradné párty stan 4x4 m predáva okolo šesť tisíc korún. Párty stany majú široké využitie - slúži nielen pre rodinné slávnosti, ale tiež je možné použiť na firemné, športové, promo a ďalšie kultúrne podujatia. Než sa rozhodnete pre nákup stanu, zvážte: ako budete párty stan často používať, v akom prostredí, pre akú príležitosť a pre koľko hostí. Je potrebné brať do úvahy aj poveternostné podmienky v danej oblasti.
Využite aj našu ponuku grilov

Záhradné párty stan 4 x 4 m - farby

Teraz nechajme hovoriť farby. Na prvý pohľad vás určite v našej ponuke upútala široká paleta farieb, rozmerov a tvarov. Najpredávanejšie artikel - záhradné párty stan 4 x 4 m v bielej farbe. Biela je farba nepoškvrnená a symbolizuje začiatok. Dodáva silu, očisťuje. Zelená je farbou zeme a rastlinného života. Podnecuje mier a kamarátstvo a celkovo pozitívne ovplyvňuje vzťahy, ideálne farba pre záhradné slávnosti. Modrá je farbou vyváženosti a pohody, zatiaľ čo červená je farbou silných, pozitívnych i negatívnych emócií, energie a života.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00