Párty altány 5 x 8 m

Párty stany 5 x 8 m = vonkajšia obývačka

0
5001Nenašli sa žiadne produkty.

Veľké párty stany 5 x 8 m - skvelý spôsob, ako vytvoriť v tichom rohu záhrady vonkajšie stolovanie. Preč je doby, kde sme hľadali tieň pod korunami veľkých stromov. Teraz sa stavia do záhrad altány, pergoly a párty stany 5 x 8 m, veľkosť sa odvíja od počtu pravidelne dochádzajúcich hostí. Záhradný pavilón jednoducho zložíte a demontujete. Záhradné stany môžu byť obdĺžnikové, v tvare štvorca alebo okrúhle, či mať dokonca podobu hviezdy - to všetko závisí od modelu a značke. Veľkou výhodou záhradného pavilónu je, že môže byť umiestnený kdekoľvek v záhrade, jednoducho je možné zmeniť jeho umiestnenie, presunúť na iné miesto, alebo schovať do skladu.
Mohol by sa vám hodiť aj záhradný nábytok

Párty stany 5 x 8 m sú ideálne pred výkyvmi počasia

Malé i veľké párty stany 5 x 8 m vás spoľahlivo ochráni nielen pred nadmerným slnečným svetlom, ale aj pred dažďom a vetrom. Treba mať na pamäti, že nás môžu večer obťažovať dotieraví komáre. Pre túto nepríjemnú situáciu si kupujeme moskytiérou, aby bola zaistená ochrana proti hmyzu. Než sa vydáte stan kúpiť, odpovedzte si niekoľko otázok. Koľko vás bude pravidelne navštevovať klientov, či má stan slúžiť ako jedáleň alebo len na relax. Najjednoduchší (a najlacnejší) modely sú určené predovšetkým pre tieň. Ale veľké párty stany 5 x 8 m už skvele zastúpi obývačku alebo slúži ako prístrešok pre vonkajšie kuchyňu.

Párty stany 5 x 8 m musí byť pevný a stabilný

Párty stany 5 x 8 m sa často vyrábajú z tkaniny, ktorá je pretiahnutá cez drevenú, platovú alebo oceľovú konštrukciu. Tkanina sa vyrába z nepremokavých materiálov, zvyčajne špeciálne upravené tkaniny alebo z polyesteru. Ideálne je kovová konštrukcia, plastové bývajú menej stabilné, ale môžu sa pripevniť k stromu. Výber je obrovský, rovnako tak oceníte širokú paletu farieb, tvarov a rozmerov. Navyše sú v každom eshope, kde sa párty stany 5 x 8 m a iné veľkosti predávajú aj široký sortiment s náhradnými dielmi.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00