Doprajte si dobrý pocit z grilovania aj na cestách s našimi efektívnymi prenosnými mini opekanie. V tejto kategórii nájdete prenosné malé grily, ktoré sa so svojou funkčnosťou môžu v pokoji porovnávať s ich väčšími prevedeniami. Prenosné grily pohodlne preveziete prakticky kamkoľvek chcete, takže je úplne pokojne môžete využívať nielen na svojej záhrade, ale aj na chate, chalupe, na dovolenke, ale aj pri kempovaní. Mini grily sa hodí jednoducho na každú príležitosť. Prakticky jediná nevýhoda je, že na tomto menšom grile nepripravíte asi naraz príliš veľké množstvo mäsa, ako by ste mohli pripraviť na klasickom veľkom záhradnom grile či krbu. K najobľúbenejším patrí záhradné grily lokomotíva. Na cestách vám to ale určite príde ako samotná maličkosť vzhľadom na všetky ostatné výhodám, ktoré práve váš mini gril ponúka.

Prenosné mini grily sú ideálne na cestovanie

Ak by ste si radi ugrilovali váš obľúbený steak či zeleninu aj na cestách, v karavane alebo na dovolenke, ale nemôžete kvôli tomu zaplniť celý kufor vášho auta obrovským záhradným grilom, ideálnou cestou je mini gril. Máme pre vás riešenie, ktorými sú práve prenosné grily, veľmi ideálne na dovolenku, víkendy, festivaly, na chatu, chalupu a podobné príležitosti. Malé prenosné grily fungujú úplne rovnako, ako ich väčšia verzia, len na ne jednoducho nedáte toľko pokrmov naraz a množstvo mäsa budete pripravovať dlhšie. Na menšie grilovanie pre pár priateľov, alebo pre malú rodinu nebude vo chvíľach voľna žiadny problém.
A keď dorazí dážď, máme pre vás párty stan!

Prenosné grily a mini grily

Mini grily vám pomôžu vytvoriť si v okamihu dokonalé kulinárske zázemie. Doprajete si tak veľmi príjemné večery, ktoré sú prevoňané pečeným mäsom a grilovanou zeleninou. V našej ponuke nájdete mnohé záhradné aj prenosné grily vo veľkom cenovom rozpätí, v množstve variantov a vyhotovení. Vyberať môžete v práve trebárs v základnej variante mini grilu vhodné na príležitostné grilovanie, ale aj väčšie grily pre náročnú prevádzku s možnosťou pokojne celoročného používania. Všetky naše prenosné grily sú kvalitne spracované a sú vyrobené s preverených materiálov. Prenosné grily pracujú s rovnomernou distribúciou tepla a nechýba u nich prvky pre pohodlný a bezpečnú prevádzku.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00