Vonkajšia udalosť môže byť príjemná a osviežujúca; chladný vánok pri západe horúceho slnka, nesie sa smiech spokojných hostí, vonia lahodné pokrmy. To je tá správna atmosféra záhradnej slávnosti. Ovšem, čo si počať, keď sa vonku zatiahne a začne pršať? Kvalitné párty stany spoľahlivo zastreší každú párty alebo firemné či predajnú akciu. Existuje mnoho dôvodov prečo si zaobstarať párty stan.

Ktoré veci je nutné zvážiť pred nákupom stanu

- Koľko k vám pravidelne dochádza klientov a čo od akcie očakávajú? Čím máte viac priateľov, tým väčšia stan budete potrebovať.
- Aký druh podnebie prevažuje vo vašom kraji? Ak žijete vo vlhkom priestore, bude to mať vplyv na druh materiálu, ktorý chcete použiť pre svoj stan.
- Budete potrebovať ďalší priestor pre stoly, stoličky, a jedlo? Možno aj kapelu? Ak áno, budete potrebovať veľký stan vyrobený z materiálu, ktorý sa hneď nepoškriabe alebo neroztrhá.
- Organizuje sa vaše akcie vo večerných hodinách alebo v priebehu dňa? Ak áno, budete potrebovať osvetlenie a kúrenie, noc je chladná. Odporúčame aj ľahko rozložiteľné nožnicové stany. Niektoré party stany majú štrukturálne rysy, ktoré umožňujú zavesiť svetla.
- Aký povrch je tam, kde sa akcia bude organizovať? Betón? Tráva? Drevo? Asfalt? To tiež ovplyvňuje výber materiálu, ktorý sa najlepšie hodí pre vaše potreby.

Voľba párty stanu zahŕňa detaily, ktoré treba premyslieť

Vyššie uvedené argumenty pre nákup párty alebo nožnicového stanu je základné vodítko, pre dobrý začiatok. Jedna vec na zapamätanie je, že nie všetky stany sú vyrobené z rovnakého materiálu. Niektoré z nich sú z plátna, iné z polyesteru, ďalší sú vyrobené z nylonu, a tak ďalej. Všeobecne platí, že čím je tzv. gramáž povrchu stanu väčšie, tým lepšie.
Veľký výber z nachádza práve v našom obchode, kde zahradné párty stany ponúkame naozaj za rozumnú cenu. Všetky sú skladom. Do dvoch pracovných dní máte svoju objednávku doma, oceníte spoľahlivú klientsku podporu. Vyskúšajte!


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00