Správne záhradné lehátko vám zaručí príjemný odpočinok. Aby vám záhradné lehátko slúžilo podľa vašich predstáv a tiež vám vydržalo dlhú dobu, je dôležité najprv dobre vybrať materiál. Drevená záhradné lehátka sú osvedčená tradičné a prírodné klasika, ktorá dobre zapadá do prírody a záhrady. Drevo je príjemné na pohľad i dotyk. Vyžaduje síce náročnejšie na údržbu, kedy je potrebné aspoň raz ročne záhradné lehátko natrieť špeciálnym olejom na drevo. Kovová záhradné ležadlá sa najčastejšie vyrába z hliníka, ocele a rôznych zliatin. Oceľ je ťažšie ako hliník. Pokiaľ ju zadovážite špeciálnym náterom proti korózii, dlho vám vydrží. Hliník je takmer bezúdržbový, je veľmi ľahký a zvládne odolať aj nepriaznivému počasiu.
Kompletná ponuka záhradného nábytku

Relaxačné a polohovacie záhradné ležadlá

Plastové záhradné lehátka sú obľúbená a cenovo dostupná. Menej kvalitný plast je minulosťou a dnešné typy už nie sú tak náchylné a už tak ľahko nepraskajú. Masívny plast je veľmi odolný, nevadí mu zima a na slnku nevybledne. Ratanová záhradné lehátka sú buď z prírodného alebo umelého ratanu, ktorý je stále obľúbenejšie. Hlavnou výhodou umelého ratanu je, že vydrží aj v nepriaznivom počasí vonku a stačí ho len utrieť vlhkou handrou. Na prvý pohľad nevyzerá len ako materiál hodiaci sa iba na záhradu a pôsobí luxusným dojmom. Stále častejšie sa používa aj v interiéroch, k bazénu a zimných záhradách.

Veľké relaxačné záhradné ležadlo

Od klasických záhradných lehátok sa veľká lehátka líši tým, že skôr vyzerajú ako posteľ. Sú naozaj pohodlná a rozmerná. Bez problémov si na ne pohodlne ľahnú dve osoby. Vyberajte kvalitné polstrovanie a potom si na nich veľmi krásne aj radi zdriemnete. Pre pohodlný odpočinok si doprajte dostatočne široké a dlhé záhradné ležadlo s šírkou aspoň 60 cm. Na zdriemnutie dajte prednosť šírke 80 cm alebo viac. V ponuke sú aj lehátka pre dve osoby, široká 140 cm a viac. Dĺžku prispôsobte výške vašej postavy, nech si na neho môžete pohodlne položiť aj celé nohy. Pozerajte sa tiež na nosnosť ležadlá, môžete mať aj záhradné lehátko s opierkami rúk, polohovacie lehátka pre väčší komfort alebo skladacie ležadlá kvôli priestoru aj upratovaniu pred dažďom. Polohovacie záhradné lehátko často umožní aj zmeniť sklon operadla a prispôsobenie tvaru vašich chrbta. V ponuke sú aj lehátka s kolieskami, kvôli ľahkému sťahovanie z miesta na miesto.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00