Ako vybrať záhradné ležadlo - diel 2. (priamo pre ženu)

Druhý diel sme sa rozhodli venovať celý ženám. Z vašich úžasných podnetov sme pochopili, že vybrať ležadlo pre ženu je naozaj krásna a veľmi zaujímavá skúsenosť. Je to dané tým, že ženy sú veľmi rozmanité.

Výber lehátka pre reprezentatívne ženy

Ide o ženy, ktoré dobre poznajú svoje silné i slabé stránky, a vedia s nimi dokonale pracovať. Tieto typy dobre vedia, ktorá farba je pre nich tá pravá, ktorý make-up im pomôže k dokonalej tvári. Ako správne kombinovať oblečenie a ako často chodiť ku kaderníkovi, na kozmetiku a ďalšie zásadné procedúry, ktoré im pomáhajú k reprezentatívnemu vzhľadu.
Aké teda potrebujú záhradné lehátko? Rovnaké ako sú ony samy. Dokonalé a vhodné pre ich životný štýl.
Lehátko musí byť pohodlné, aby bolo možné na ňom stráviť dostatok času pri opaľovaní. Dôležité je, aby bolo polohovateľné a dalo sa na ňom ležať aj na brušku! Veľkou prednosťou je, keď si žena bude môcť sama ležadlo posúvať podľa svojich potrieb. Pre tieto ženy sa javí ako najlepšia drevená lehátka, ktorá vyzerajú skvele, sú nastaviteľné do rôznych polôh, a dajú sa krásne doplniť moderným polstrovaním. Ak ešte k drevenému lehátku kúpite drevený stolček, verte, že budete náležite ocenení. Niektoré kúsky majú malý drevený stolček (odkladaciu plochu) súčasťou lehátka. Potom už stačí zaobstarať aj ležadlo sebe a tráviť čas spoločne so svojou milovanou ženou.

Výber pre ženy rodinného typu

Je to žena, ktorá miluje starostlivosť o Vás a Vaše deti, a rodinu ako takú má na prvom mieste. Na druhú stranu si tiež veľmi rada niekedy odpočinie, prečíta knihu a hlavne chce byť pre vás stále krásna a atraktívna.
Z nášho pohľadu sa pre tento typ žien vyberá ležadlo najlepšie, neb každé ležadlo má pre ňu svoje čaro a získa pocit, že má možnosť relaxovať (pocit, ktorý sa stáva realitou ..).
Ak je žena čerstvú mamičkou, tak je pre ňu báječným darčekom závesné ležadlo (aj taký typ u nás vyberiete v mnohých farebných prevedeniach v kategórii záhradných ležadiel). Toto ležadlo je veľmi pohodlné a hlavne sa mierne pohojdáva, takže sa na ňom bude dobre uspávať vaše malé bábätko. Veľkou prednosťou je strieška, ktorá zaistí príjemný tieň.
Ak máte doma už väčšie deti, tak určite vaša žena ocení ležadlo, ktoré je dostatočne priestranné, aby si na ňom mohla čítať s deťmi rozprávku, maľovať či jazdiť autíčkom. Pre tieto chvíle je ideálnou voľbou drevené alebo kovové ležadlo.
Pre rodinu je veľkou výhodou mať na záhrade tiež párty stan, ktorý zaistí tieň či úkryt pred miernym dažďom. Umožní vám byť stále na čerstvom vzduchu bez ohľadu na počasie.

Ležadlo pre aktívnu ženu

Tieto ženy milujú akciu, rady si rozširujú obzory čítaním či surfovaním na internete a potkáváním sa so zaujímavými ľuďmi. Sú to ženy, u ktorých víťazí akcie nad pokojom. Milujú šport, ktorý je pre nich zároveň odpočinkom.
Dreveným stabilným lehátkom, ktoré je aj polohovateľné, nič nepokazíte. Práve naopak, toto lehátko športovo založená žena môže využiť ako cvičebnú pomôcku. Urobí si pár klikov, aby jej paže boli dostatočne silné a krásne pevné, potom pridá výskoky na lehátko a dole pre úžasne pevný zadoček a štíhle stehná. A na koniec sa zrelaxuje. Ako cvičiť s činkami píšeme tu.
Verte, že dobrou voľbou je aj záhradné hojdacie lehátko, ktoré svoje majiteľke umožnia, aby mohla svižne vyskočiť, kedykoľvek to bude potrebné.

Pre všetky ženy

Život ženy je veľmi pestrý a často aj fyzicky náročný. Každá žena si čas od času posťažuje, že jej bolí chrbát alebo dokonca celý človek.
Existuje lehátko, ktoré pomôže uľaviť od bolesti chrbta, ktoré dokáže uvoľniť celé telo, každučký sval. Proste vrátiť vás späť do vitálneho stavu. 


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00