Bočné steny

Náhradné bočné steny SKLADOM

0
5001< 
< 
Neopomenuteľnou súčasťou všetkých vonkajších, či už súkromných alebo firemných aktivít, sú záhradné párty stany. Ich obľuba neustále rastie a sú základnou súčasťou vybavenia každej záhrady. Využijete ich na terase, pri bazéne či u detskej trampolíny. Záhradné párty stany a nožnicové stany sa dajú veľmi jednoducho zostaviť a tiež demontovať bez použitia akéhokoľvek náradia. Užijete je na rodinné oslavy, stretnutia s priateľmi, vonkajšie grilovanie aj pre firemné akcie a účely. Ponúkame bohaté príslušenstvo pre párty stany a k nim patrí tiež náhradné diely a veľmi praktické bočnice, teda bočné steny pre párty stany.

Bočné steny pre párty stany aj na dokúpenie

Ak ste si ihneď so záhradným stanom nekúpili bočné steny pre párty stany, nezúfajte. Ľahko je dokúpite na našom e-shope. Akékoľvek rozmery pre bočné steny pre párty stany nájdete v tejto sekcii. Ponúkame tiež praktické moskytiéry proti dotieravému hmyzu, nožnicové konštrukcia, osvetlenie, praktické prenosné tašky a strechy. Bočné steny pre párty stany sú prakticky rozdelené do podkategórií, takže sa v nich budete dobre orientovať. Nájdete tu bočné steny pre profi stany, nožnicové stany, klasické párty stany aj pre okrúhle pavilóny. Toto rozdelenie uľahčí váš výber. Ako vidíte sami, ponuka je veľká a je si naozaj z čoho vyberať.

Bočné steny pre párty stany vo všetkých možných variantoch

Stany vás uchráni pred nepriazňou počasia, spoľahlivo zastreší každú súkromnú či firemnú akciu aj grilovanie, a budete mať vždy k dispozícii praktického mobilného pomocníka. Ak sa často vydávate na cesty, napríklad aj s karavanom, ide o nenahraditeľný doplnok. Na vašu Campingová dovolenku nesmie párty stany v cestovnej výbave chýbať. Bočné steny pre párty stany vám uľahčí aj ďalšie použitie stanov. Môžete ich potom využiť ako dočasné skladisko, mobilné garáž, prístrešok na vešiak s bielizňou v momente, keď prší, a pre čokoľvek, čo je nutné rýchlo uschovať pred dažďom.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00