Nožnicové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice

0
5001Na cestovanie sú vhodné nožnicové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice. Ide o výrobky, kedy sú bočnice v jednom kuse, kdežto stany so štyrmi bočnicami majú bočnice odnímateľné, takže podľa potreby si vytvoríte zázemie pre odpočinok. Tento druh stanov slúži aj ako miesto pre stôl s pokrmami, aby do nich pri nečakanom daždi nepršalo. Rovnako dobre ochráni vaše hostí aj produkty, ktoré ponúkate na tržniciach, veľtrhoch alebo len využívate ako prístrešok záhradky pri reštaurácii. Nožnicové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice vám báječne poslúži aj ako mobilná garáž alebo dočasné skladisko pre veci, ktoré momentálne nemáte kde uložiť a potrebujete ich chrániť pred dažďom.

Nožnicové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice - praktický doplnok

Nožnicové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice využijete nielen na svojej záhrade pri grilovacej akciu, ale tiež je možné ich použiť na cestovanie. Vďaka jednoduchej nožnicové konštrukcii stan rýchlo zmontuje a demontuje aj menej zručný človek jediným pohybom. Pochopiteľne k rozbitiu stanu nepotrebujete ani žiadne náradie. Čo sa týka prepravy stanu, tak oceníte jeho ľahkosť a dobrú skladnosť, rovnako tak jednoduchú údržbu. Stačí prach a špinu zotrieť vlhkou handričkou alebo hubkou. Ovšem ako stan uložíte, musíte ho nechať poriadne vyschnúť na slnku, aby vám potom v zloženom stave nesplesniveli.

Nožnicové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice - príslušenstvo

Ako už bolo spomenuté, stany majú ľahkú konštrukciu, takže sa dajú ľahko zložiť a prenášať. V každom internetovom obchode, kde sa stany ponúkajú je samostatná kategória príslušenstvo, kde si môžete objednať prenosnú tašku alebo moskytiéru, ktorá vás spoľahlivo ochráni pred útokom komárov a iným dotieravým hmyzom. Pre večernú pohodu je možné si priobjednať aj osvetlenie a ďalšie súčiastky potrebné k použitie stanu. Nožnicové stany 3 x 3 m celoobvodové bočnice môžeme pre výhodnú cenu a praktickosť len odporučiť.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00