Činky na posilňovanie | posilňovacie činky

Skvelé posilňovacie činky vždy skladom a lacno!

Začíname posilňovať - 4 základné tipy

Poďte s nami začať posilňovať. Stručný návod...

Cviky na ruky s činkami - začíname

Zahriatie, posilňovanie bicepsov a tricepsov...

Cviky s činkami na ruky - pokračujeme

Poďte s nami začať posilňovať. Pokračujeme...

0
5001< 
< 

Posilňovacie činky a ako ich vyberať

Posilňovacie činky sú obľúbeným nástrojom pre posilňovanie. Môžu to byť ručné činky aj prídavné závažia. Ak nechcete z časových alebo finančných dôvodov navštevovať priamo posilňovňu a pritom chcete odviesť kus práce na svojom tele, môžete si zriadiť svoju vlastnú posilňovňu pokojne doma. Posilňovacie činky možno zakúpiť aj veľmi lacno, keď si počkáte na výhodný výpredaj. Zakúpenie vhodných druhov činiek je možné, aj keď je nakúpiť všetky naraz. Tak ako budete postupne pridávať jednotlivé cviky aj záťaž, tak môžete krok po kroku a kus po kuse pridávať aj druhy činiek.

Činky na posilňovanie

Iste všetci žijeme v dosť hektickej dobe a sú dni, kedy jednoducho nemáme čas do posilňovne ani zájsť. To je tá pravá chvíľa, kedy sa vám budú hodiť ručné činky zasunuté pokojne pod posteľou. Máte je hneď po ruke a nezdržujete sa tak zdĺhavú cestou do fitnes. Zacvičiť si môžete aspoň na chvíľu treba večer po práci, kľudne pri sledovaní televízie a pri obľúbenej hudby. Vo svojej domácej posilňovni, ktorú si postupne zariadite nákupom rôznych druhov činiek, môžete svoje svaly pekne vypracovať. Je to pohodlné a tiež veľmi lacné riešenie.

Posilňovacie činky a výhody činiek

Činky sú základným cvičebným nástrojom, bez ktorého sa nezaobýdete, ak aj zapracovať na svojej fyzičke. Ak to s posilňovňou a posilňovaním myslíte vážne, v podstate sa bez nich nemôžete obísť. Výhodou činiek je ich pomerne nízka cena a veľká variabilita pri rôznych formách cvičení. Činky možno využiť na precvičenie naozaj mnohých svalových partií prakticky celého tela. Ak zapátrate v návodoch a videách, tak zistíte, že existuje oveľa viac posilňovacích cvikov a taky ich variácií, ako ste si pôvodne mysleli. Ak napríklad porovnáte cvičenie s činkami s použitím posilňovacích strojov, zistíte, že s tak jednoduchým náradím ako je ručné činka, môžete urobiť hotové divy.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00