Činky na posilňovanie vám dopomôžu k pekným svalom, avšak hlavná vec je vedieť, ako vykonávať cvičenia s činkami, bez toho aby ste si ublížili! Pred začiatkom tréningového procesu, dôkladne zvážte hmotnosť činiek, aby vám slúžili dlho a dobre. Existuje mnoho druhov.

  • Ľahké činky jednoručky - vhodné pre ženy, ktoré sú zapojené do pilates, aerobic a ďalších typov fitnes, zahŕňa prácu s malou extra váhou. Ide o dutú rúrku s pieskom alebo inými materiálmi.
  • Skladací činky - jednodielna činka vyrobená z rôznych materiálov. Medzi najobľúbenejšie druhy sú betón, mäkká guma, plastová potiahnutá oceľ a liatina.
  • Betón v kaučuku - sada sa skladá z 8 kusov závažia v celkovej váhe 30kg. Závažia sú obalené niekoľkými vrstvami umelej hmoty, čím pri dopade zabraňujú ničenia podlahy.
  • Železo, plasty - najdrahšie a pohodlné, vďaka malej veľkosti.
  • Nakladacie činky - je vyrobená z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Hriadeľ činky je na oboch koncoch vybavená závitmi pre zaistenie závažia bezpečnostnými objímkami.

Činky jednoručky - cvičenie

Jednoduché cvičenie ponúkajú činky jednoručky, s ktorých pomocou môžete vykonávať obľúbené úklony. Ide o jednoduché cvičenie. Rovno sa postavte a do jednej ruky uchopte jednoručku. Druhú ruku umiestnite za hlavu, na temeno hlavy. Trup ohnite do opačnej strany, v ktorej držíte jednoručku. Ak ste chytili jednoručku do ľavej ruky, ohnite trupom do pravej strany a obrátene. V uvedenej pozícii zotrvajte maximálne 5 sekúnd, potom sa vráťte do pôvodného postoja. Pri tomto cvičení nie je potrebné vymieňať umiestnenie jednoručiek. Vykonávame 10 opakovaní s uchopením jednoručné na jednej ruke a 10 opakovaní s uchopením jednoručné na druhej ruke.

Činky na posilňovanie za prima ceny na t-zbozi.sk

A kde si môžete činky jednoručky, obojručné alebo závažia na činky objednať? Veľa zákazníkov si obľúbila náš internetový obchod t-zbozi.sk, kde je veľký výber tovaru za rozumné ceny a vo vysokej kvalite. Všetky produkty sú vyrobené podľa platných európskych noriem a štandardov. Do dvoch dní máte svoju objednávku doma!


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00