Dekoratívne LED stromy skladom

Vyberte LED strom aj s kvetmi pre tú správnu vianočnú atmosféru.

LED osvetlenie stromy sú skladom a spoľahlivo do 2 dní na vašom stole!

0
5001Nenašli sa žiadne produkty.

LED osvetlenie stromy - nežné vianočné pohladenie

V našom internetovom obchode ponúkame niekoľko druhov vianočného osvetlenia. Medzi špičkovú a zákazníkmi žiadanou dekoráciu patrí LED stromy. Vianoce bez riadneho vianočného osvetlenia si nevieme ani predstaviť. Už dávno sme romantiku pri voskových sviec a prskavkách vymenili za elektrické žárovečky a LED stromy - čím viac, tým lepšie, rôznofarebné svetlá i kvety na nás blikajú zo všetkých kútov. Školy, reštaurácie, nemocnice, firemné domy, supermarkety, výkladné skrine, parky - mestá i dediny zdobia svoje okolie vkusnými vianočnými svetelnými dekoráciami.

Odporúčame aj vianočné cencúle.

Efektné osvetlenie - dekorácie - LED stromy

Na trhu je obrovské množstvo všemožných vianočných svetiel v unikátnych dizajnoch a zaujímavých cenách. V nejednej rodine blikajú reťaze, hadice, cencúle, banky, rôzne tvarované ozdoby, elektrické svietniky, svetelné vodopády a LED stromy. LED stromy - tento druh dekorácie je určený pre vonkajšie aj vnútorné použitie, dokonalé intímne nepriame osvetlenie. LED Strom s kvetmi alebo dekorácie s ozdobnými kamienkami pôsobí ukľudňujúcim dojmom a dokonale vyplní hluché miesta v izbe. Decentné svetlo LED stromu navodí príjemnú atmosféru a vy si v kľude a pokoji môžete spolu s rodinou rozbaľovať darčeky alebo si zaspievať vianočné koledy.

V našej ponuke nájdete samozrejme aj klasické umelé vianočné stromčeky.

Kvalitné výrobky - LED stromy s kvetmi

Vianočné ozdoby okrem internetových a kamenných obchodov ponúkajú aj trhovci a tu by sme upozornili na veľkú obozretnosť pri nákupe. Podľa prieskumu EÚ pochádza 40% týchto výrobkov z Číny a mnohokrát nespĺňajú žiaľ ani základné bezpečnostné požiadavky. Najčastejšie problémy sú s vidlicami, ktoré nie sú chránené pri zasúvaní do zásuvky, kde je 220 V. Chýba príslušné certifikáty. V našom eshope ponúkame kvalitné vianočné osvetlenie s dvojročnou záručnou dobou - GS test bezpečnosti. A prečo LED technológie? Ekologické osvetlenie, značná energetická úspora a dlhá životnosť.Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00