Záhradné grily (Vonkajšie grily)

0
5001< 
< 
Záhradné grily sa stali súčasti vybavenia našu domácnosti, bez ohľadu na to či bývame v paneláku alebo v dome. Výrobcovia sa usilovne snaží a vy si tak môžete objednať klasiku gril na drevené uhlie alebo na plyn, elektriku, existujú aj vodné opekanie. Vodné gril či gril s vodným kúpeľom má svoje špecifiká. Pokrm sa upravuje v zmesi horúceho vzduchu, dymu a vodné pary. Ide o najzdravší spôsob grilovania. Ako taký vodný gril vyzerá? Medzi roštom a ohniskom je umiestnená vodná nádržka, ktorá navyše zachytáva odkvapkávajúci tuk. Vďaka tomu sa pri spaľovaní netvoria rakovinotvorné látky. Plameň zahrieva vodu, ktorá stúpa vo forme vodnej pary. Ideálne palivo - dobre vyschnuté drevo. Príprava jedla je rýchla, nemusí sa pokrmy pri grilovaní otáčať.

Vonkajšie grily vhodné pre každú príležitosť

Vonkajší grily ponúkajú prípravu chutných grilovaných pokrmov, ktoré si obľúbili nielen gurmáni. Ako je zrejmé z našej ponuky, existuje veľké množstvo grilov, nie je vôbec jednoduché sa rozhodnúť, aký gril bude pre nás najvhodnejšia. S prvými teplými dňami sa opekanie okamžite dostávajú do popredia záujmu užívateľov. Celú zimu sa tešíme, ako budeme v lete grilovať ryby, bravčové alebo kuracie mäso, syry, zeleninu, ovocie a ďalšie naše obľúbené jedlá. Tepelný zdroj ako sme vyššie uviedli, má rôznu podobu. Klasika brikety, ale záujem je aj o elektrickú energiu, plyn, nahriate lávové kamene či vodnú paru.

Prečo nevyužiť ponuku - grily v akcii?

Máte jedinečnú príležitosť využiť pravidelné zľavové akcie. Preto odporúčame sa zaujímať o grily v akcii. Prečo si nekúpiť za zvýhodnenú cenu aj nejaký drahší výrobok? Stačí zavítať do sekcie AKCIE grilovací sezóna. Určite sa vám oplatí pravidelne túto kategóriu sledovať, ak sa stále nemôžete rozhodnúť, aký gril bude pre vaše účely najvhodnejšia. Príkladne mini grily vám skvele poslúži nielen doma, ale aj na cestách, ak pravidelne jazdíte kempovať.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00