Grily a krby s udiarňou aj bez

0
5001< 
< 
Medzi najobľúbenejšie patria grily na drevené uhlie, prípadne brikety a drevo. Ako je zrejmé z našej ponuky, môžete si ich zaobstarať za pár stoviek korún alebo za dve desiatky tisíc korún. Najžiadanejšie sú cenovo najpriaznivejšie typy okolo troch tisíc korún, ako je záhradný gril lokomotíva na drevené uhlie. Oheň nám ponúka kúzelnú a romantickú atmosféru, pokrmy grilované na týchto griloch majú báječnú chuť a arómu. V popredí záujmu sú aj grily s udiarňou. Máloktorá vonkajšie akcie sa zaobíde bez údených domácich mäsových pochúťok. Udiareň si môžete postaviť vlastnoručne, hoci si poväčšinou používatelia zaobstarávajú zariadenia kombinované s grilom. Vykurovacím médiom je elektrina, plyn alebo drevené uhlie, nechýba príslušenstvo, ako sú misky alebo priehradky na drevené štiepky na údenie.

Krby s udiarňou

Kto by z nás neobdivoval obrie krby s otvoreným ohniskom, ktoré máme možnosť vidieť v starých domoch a hlavne na zámkoch. Nevýhodou týchto krbov je otvorené ohnisko, kedy teplo neregulovane prúdi do priestoru. Napriek tomu nám žiadny iný typ krbu nenahradí skvostnú atmosféru ohňa a praskajúceho dreva. Pozor na zápach dymu! Ten vám bude prenikať do celého bytu, ak nemáte v poriadku odvetranie. Keď mu sa radi pozeráte do plameňov, odporúčame krbovú vložku, ktorá vám umožní regulovať teplo, pekne vyhreje hneď niekoľko miestností.

Grily - tri v jednom

V súčasnej dobe sa začali na trhu objavovať grily "3 v 1", kde sa nachádza pec, gril a udiareň. Stačí znížiť teplotu a máte k dispozícii udiareň na pečenie mäsa. Opačne pri značne vysokých teplotách máte k užívaniu gril alebo pec. Po krátkom čase od zapálenia hlavnej vrstvy dreveného uhlia sa keramika krásne rozpáli. Odporúčame pravidelnú kontrolu na vstavanom teplomeru a podľa danej teploty regulujeme otvory v komíne a popolníku, takto si tiež pohodlne určíte správnu teplotu pre vybraný druh jedla.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00