Dokážete si predstaviť leto bez poriadneho grilovanie? Pokiaľ máte radi grilované mäso, alebo napríklad radšej volíte grilovanú zeleninu, bude sa vám hodiť poriadny gril alebo krb, napríklad aj s udiarňou. Treba si vybrať gril, ktorý bude najviac vyhovovať vašim potrebám i priestorovým možnostiam. Napríklad na cesty sa hodí skladný mini gril, ktorý dáte napríklad do karavanu, alebo si ho so sebou vezmete na chate. Na veľké rodinné oslavy sa hodí viac robustné a tým aj viac výkonný gril. Aby vám radosť z vášho nového grilu dlho vydržala, venujte mu tiež potrebnú starostlivosť a radšej ho vždy uschovajte pod ochrannou plachtu. Na poriadnej grilovania treba aj patričné ​​vybavenie, ako napríklad aj gril s udiarňou. K najobľúbenejším patrí grily v tvare lokomotíva.

Menšie grily alebo krby s udiarňou

V našej ponuke nájdete aj menšie kusy, ktoré sú zákazníkmi veľmi obľúbené, pretože majú skvelý pomer medzi cenou a výkonom. Výhodou je tiež ich skladnosť, manipulácia a možnosť ich prevážať. Môžete ich preto vyskúšať a pripojiť sa tak k mnohým iným spokojným zákazníkom. Vítanými sú aj záhradné krby, ktoré vás zároveň pri dlhých letných večeroch veľmi príjemne zahrejú a zaistí nádherné letné večery. Práve túto atmosféru dokonalého pôžitku v rodinnom kruhu alebo v kruhu priateľov dovedú vytvoriť záhradné grily a krby. Sálajúce teplo, praskajúce drevo a krásne voňajúce chutné pokrmy v nich pripravované dovedú spríjemniť mnohé chvíle. Ide aj o estetický zážitok, o ktorý majiteľ záhradného krbu nie je nikdy ochudobnený. Dnešné krby dokážu byť súčasne praktickým efektným detailom aj úplne centrálnym prvkom u vášho záhradného posedenia.

Grily a krby aj s udiarňou

Každá doba prináša so sebou aj zvláštny životný štýl. Predtým sa záhrada asi viac využívala pre úžitkové účely. Teraz si ju ale dokonale užívame aj ako miesto oddychu vonku v prírode. Staviame sa rôzne pergoly, záhradné stany a posedenie a k nim nepochybne patrí aj záhradné grily, záhradné krby, udiarne a otvorená ohnisko pre príjemnú pohodu aj na prípravu rôznych chutných špecialít. Jednotlivé krby a grily prispejú k záľube záhradného grilovania. Posedenie s priateľmi pri záhradnom krbe a pri grilovaní patrí k neopakovateľným chvíľam jarných, letných aj jesenných večerov.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00