Vonkajšie záhradné hojdačky | Závesné hojdačky na záhradu

0
5001< 

Detská hojdačka

Detská hojdačka

134,99 €

Detail

Skladom

Hojdačka Luna

Hojdačka Luna

207,79 €

Detail

Skladom

Hojdačka Toledo

Hojdačka Toledo

381,59 €

Detail

Skladom
< 
Široká ponuka záhradných hojdačiek, kde nájdete klasické záhradné hojdačky, ale aj luxusné záhradné hojdačky, uspokojí každého z vás. Môžete si vybrať materiál, vzhľad i tvar. Záhradné hojdačky sú v kovovom aj v drevenom prevedení. Pri niektorých typoch luxusných záhradných hojdačiek je možno aj lôžkové úprava. Niektoré typy sú teda rozkladacie. Všetky ponúkané záhradné hojdačky vám zaručí príjemne strávené chvíle relaxácie a sú určené pre maximálne využitie vášho voľného času na záhrade. Drevené hojdačky alebo kovové hojdačky s lôžkovou úpravou sú ideálnym riešením pre náročných klientov. Kvalitná záhradná hojdačka by v dnešnej dobe nemala chýbať na žiadnej záhrade.

Záhradné hojdačky pre vonkajšie použitie

Či už si vyberiete záhradnej hojdačky drevené alebo kovové, môžete tiež využiť doby, kedy vykonávame výpredaj. Pre vaše pohodlie ponúkame aj poduška a veľmi príjemné podušky. Deti majú veľmi rady hojdacia lavica. Pre deti sa hodí aj kovová hojdačka, alebo drevená hojdačka. Detské oči sa vie na svet pozerať úplne inak a čas strávený v hojdačke si naozaj užijú. Záhradné hojdačky, či už drevené alebo kovové hojdačky sú ideálnym doplnkom vhodným na vašu záhradu pre relaxáciu a odpočinok. Menšie, robustný aj luxusné záhradné hojdačky sa ponúka v rôznych veľkostiach, farbách a dizajne.

Záhradné hojdačky závesné aj klasické

U nás si vyberie svoju záhradnú hojdačku naozaj každý. Záhradné hojdačky sú dodávané v rozloženom stave a dôkladne zabalené do papierových kartónov. Záhradné hojdačky zložíte veľmi ľahko. Súčasťou balenia je i jednoduchý montážny návod, potrebný spojovací materiál, kovanie a k tomu i náradie v podobe imbusového alebo stranového kľúča. Záhradné hojdačky udržujte v čistote a pravidelne ju čistite. Správnou údržbou predĺžite ich životnosť. Záhradný nábytok ošetrite jemným mydlovým čističom alebo použite špeciálne čistiace prostriedky vhodné na kovový záhradný nábytok.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00