Jednoručné činky | Činky jednoručky

Činky jednoručky aj sady jednoručných činiek skladom. Do 2 dní u Vás!

0
5001< 
< 

Pre začiatok postačí jednoručné činky

Ak ste začiatočník, pátrajte po výhodnej ponuke a počkajte si na výpredaj. Nová sada jednoručných činiek vás nemusí totálne zruinovať hneď na začiatku. Aj úplný začiatočník si potom môže na internete v článkoch a videách naštudovať, ako sa napríklad používajú činky jednoručky. Ak idete na chate, kde nie je prístup k internetu, pomôže knižka alebo publikácie v časopisoch, ktoré si vezmete so sebou. Určite si zo začiatku nechajte poradiť, ako jednoručné činky ľahko používať, bez toho aby ste si ublížili a spôsobili zranenia v podobe natiahnutie či natrhnutie svalov. Vždy je dobré si naštudovať, pri akých cvikoch môžete najlepšie precvičiť rôzne partie.

Jednoručné činky

Jednoručné činky sú veľmi skladné a nezaberú vám doma veľa miesta. Ak si kupujete posilňovací stroj, vždy musíte riešiť hrozivú otázku, kam ho umiestnite a kde bude najmenej zavadzať. V domácej posilňovni si dáte činky jednoručky pod posteľ alebo do skrine a nie je čo riešiť. Ak naozaj uprednostňujete súkromie pri cvičení a posilňovanie doma, ušetríte najmä čas strávený dopravou do posilňovne, ale povedzme si to otvorene, aj peniaze za náklady na dopravu, za vstup či permanentku. Potom je úplne ideálny vybaviť si svoju domácu posilňovňu, k čomu sa hodia sada jednoručných činiek a ďalšie rôzne činky si postupne dokúpite podľa potreby, napríklad keď bude výpredaj alebo akcie.

Činky jednoručky vás budú baviť

Akonáhle si naštudujete rôzne druhy cvikov na precvičenie jednotlivých svalov, činky jednoručky vás budú jednoducho baviť. Cvičenie doma je oveľa pohodlnejšie a môžete si cvičenie sami rozvrhnúť, ako sa vám bude hodiť. U toho sa môžete venovať aj ďalším záľubám, ako je počúvania hudby, alebo sledovanie hokejového zápasu v televízii. Niekedy treba v posilňovni musíte počúvať hudbu, ktorú vyberá jej prevádzkovateľ, alebo rádio, ktoré vôbec nemáte v obľube. Občas je to tak nepríjemné, že sa vám horšie cvičí. Doma môžete s vlastnými činkami cvičiť kedykoľvek a podľa vašich predstáv.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00