Káble sa žiarovkou SKLADEM! DO 2 dní u vás!

Máme pre vás vianočné káble sa žiarovkou. Všetky sú skladom a do 2 dní už spoľahlivo zdobí váš interiér!

0
5001Kúzlo vianočné podporí kvalitné káble so žiarovkou a ďalšie svetelná dekorácia s vianočnou tematikou. V zimnom období sa nenakupujú len darčeky, ale aj vianočné osvetlenie, kde hrajú káble sa žiarovkou najmä v exteriéri hlavnej úlohe. Káble sa žiarovkou ponúkame balené po 10 metroch s 360 minižárovičkami alebo 20 metroch s dvojnásobným počtom žiaroviek a 50 metrov krášli 1800 minižiaroviek. Káble sa žiarovkou sú k dispozícii v širokej palete farieb - teplé biele svetlo, červená, modrá, farebná ...

Káble sa žiarovkou na okamžité použitie

Vianočný pohodu do Vašich domovov prinesie kvalitné svetelné vianočné osvetlenie, kde hrajú káble sa žiarovkou mimoriadnu úlohu vo výzdobe záhrady, kontúr domu, plotu, balkónu, pergoly apod. Káble sa žiarovkou Vám tiež luxusne nazdobte výlohy, firemné objekty, reštaurácie a ďalšie spoločenské objekty. Táto hadej dekorácia má mnohé výhody - vydrží extrémne podnebné podmienky, je skvele tvárna a tvarovateľná. Zlaté slovenské ručičky si s touto výzdobou budú vedieť rady, dajú sa z káblov vytvárať rôzne motívy - hviezdy, zvieratá, ľudí alebo loga. Voľte farby citlivo, aby vianočné svetelná show vytvorila príjemnú vianočnú atmosféru a Vaše výzdoba nepôsobila gýčovito.

Vodeodolné vonkajšie osvetlenie - káble sa žiarovkou

Vianočné svetelné dekorácie prešli veľkým vývojom a s obľubou sa používajú po celom svete, hrajú prím káble sa žiarovkou. Svetelná výzdoba sa nepoužíva len na Vianoce, ale tiež pri rôznych náboženských slávnostiach. Záleží na kultúre a zvykoch jednotlivých národov. Káble sa žiarovkou sa používajú aj pri svadobnej výzdobe alebo pri iných spoločenských príležitostiach - narodeninová párty, promócie, firemné akcie a pod. Čarovnú vianočnú atmosféru podčiarknu len kvalitné svetelné vianočné dekorácie. Prajeme príjemné nakupovanie!

Svetelné káble ponúkame aj v úspornom prevedení s LED diódami!Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00