Pripravujete práve veľké rodinné stretnutie na záhrade pri grilovaní, často organizujete záhradné párty pre svojich priateľov alebo potrebujete lacný a kvalitný stan na tú správnu dovolenku? Či už organizujete vonku čokoľvek a chcete mať istotu dobrého počasia, bez našich stanov sa skrátka nezaobídete.
Naše kvalitné a lacné stany vás ochráni pred nepriazňou počasia. Máme pre vás neustále pripravené stany všetkých veľkostí (malé i veľké stany) záhradné párty stany, ľahko rozložiteľné nožnicové stany, záhradné altánky, pre dovolenku rodinné stany a pre tých najmenších detské stany. Často pre vás ponúkame rôzne cenové akcie, kde môžete značne ušetriť. Môžete si u nás zakúpiť práve tie najlacnejšie stany na trhu. V našej ponuke sa často objavujú novinky aj výpredaje. Sledujte naše stránky, oplatí sa to!

Kvalitné a lacné stany

Možno sa pýtate ako je možné, že naše stany sú kvalitné a pritom lacné. Odpovieme jednoducho: zakádáme si na dobrom mene nášho internetového obchodu a tak nechceme vystavovať našich zákazníkov nejakým nepríjemnostiam v podobe reklamácií. Neoplatí sa nám predávať nekvalitný tovar z dôvodu vysokej réžie pri vybavovaní prípadných reklamácií. A preto keď akékoľvek stany presahujú 1% reklamovaných kusov, okamžite je sťahujeme z predaja. Môžete si byť istí, že kúpený stan u nás je naozaj kvalitný.
A tak bez obáv vyberte stan a presuňte svoje akcie, večierky, slávnosti, nedeľné stolovania alebo celú vašu dovolenku z vášho domu na čerstvý vzduch. Oslavujte alebo užívajte akýkoľvek voľný čas v pokoji a hlavne v suchu. Kúpte si kvalitné a pohodlný veľký stan s dlhou životnosťou.
Využite rýchleho dodania!

Prečo stany na T-zbozi.sk?

Úplne každý stan máme skladom, garantujeme dodanie do 2 pracovných dní od objednávky. Ponúkame nepreberný výber s kvalitnou zákazníckou podporou - na každý email odpovieme počas niekoľkých minút.
Vyskúšajte!


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00