Po každej dlhej zime sa tešíme na prvé jarné lúče. To je ten správny čas vytiahnuť svoje nožnicové stany a ak nemáte, tak okamžite objednať a zorganizovať prvé záhradné párty. V poslednej dobe sa ľudia veľa vrátili na organizovanie rôznych záhradných slávností a organizovanie podujatí, a to je prima. Stolovanie na záhrade, alebo záhradná slávnosť s dobrým jedlom a nápojmi osvieži každý voľný deň či popoludní. Do našich životov už neodmysliteľne patrí nožnicové stany. Ochráni nás pred výkyvmi počasia, dažďom, vetrom aj pálčivým slnkom. Nožnicové stany sú už cenovo dostupné a prenájom sa často neoplatí. Dajte si ich na záhradu a sami uvidíte, ako radi v ňom budete tráviť čas.

Nožnicové stany pre firemné aj rodinné akcie

Nožnicové stany sa hodí pri každej príležitosti. Užijete je ako prístrešok vedľa bazéna či u detskej trampolíny, počas rodinných osláv aj pri grilovaní s priateľmi. Bezchybne sa hodia na firemné bankety, rauty, predvádzacie akcie aj výstavy. Ocenia je reštauratéri aj iní podnikatelia. Nožnicové stany sa dajú vzájomne prepájať a dokúpite k nim aj bohaté príslušenstvo, nožnicové konštrukcia, bočnice i moskytiéry. Často vám poslúži ako dočasný skladový priestor alebo mobilnú garáž. Ponuka je veľmi pestrá, vyberajte rozmer, variantu i farbu. Moderný dizajn i kvalita a stabilita je charakteristická pre naše nožnicové stany. Každá párty s nimi dostane ten správny šmrnc.

Nožnicové stany vysoko kvalitné a stabilné

Nekupujte nekvalitné výrobky na tržnici, ale so zárukou v našom internetovom obchode a z pohodlia vášho domova. Všetok tovar je vyrobené podľa platných štandardov a smerníc. Vyhoďte vaše vyblednuté slnečníky a kúpte si párty stany v profesionálnom nožnicovom prevedení. Nožnicové altány sa dajú ľahko postaviť aj demontovať. Vyberať môžete z mnohých farebných prevedení a rozmerov. Nožnicovou konštrukciu tvoria oceľové rúrky a zosilnené spoje, ktoré zaisťujú stabilitu v záťažovej situácii. Strechy a bočné steny sú vyrobené z pevnej a vodeodolné tkaniny vzdorujúci tiež oderu a plesni, ktorá sa ľahko udržiava. Sú stále skladom, ponúkame k nim profesionálny klientský servis a garanciu doručenia do dvoch dní. Dostanete tiež priebežné informácie o stave vašej objednávky.
Vyskúšajte naše nožnicové párty stany. Budete spokojní!
Kompletná ponuka záhradných párty stanov


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00