Záhradné lavice vždy skladom

Záhradné lavice drevené alebo kovové? Všetky sú skladom! Do 2 dní u vás!

0
5001< 
< 

Pohodlné záhradné lavice do každej záhrady

Chata a chalupa je spravidla miesto obklopené krásnou prírodou. A ak túžite na tomto mieste relaxovať, sú dôležitým funkčným a okrasným prvkom v záhrade lavičky. Koniec koncov, každý sa s veľkým potešením usadí na pohodlné lavičke v tieni stromov a pozoruje okolo úžasnú prírodu, kvety a svieže zelené trávniky ... Spravidla si ľudia kupujú lavičky z dreva, hoci veľmi elegantne a štýlovo vyzerá posedenie vyrobené z kovu. A vzhľadom k tomu, že nám záhradné lavičky slúži predovšetkým na oddych, mali by sa postaviť na pokojnom a odľahlom mieste, v ideálnom prípade - v najmalebnejším kúte záhrady. V predmestských oblastiach s veľkými plochami bývajú záhradné lavice umiestnené pozdĺž dlhých peších chodníkoch alebo na konci. Lavica možno tiež umiestniť priamo na trávniku alebo pri vchode do domu či na ulici v blízkosti brány.

Drevená alebo kovová konštrukcia?

Letné záhradné lavička drevená alebo kovová sa spravidla stavia do tieňa stromov. Krásne lavice vyzerajú v blízkosti plota, pod zeleným oblúkom porasteným popínavými rastlinami. A ak je na vašej záhrade rybník, fontána alebo vodopád, umiestnenie lavica vedľa nich bude nutnosťou. Keď mu stojíte pred rozhodnutím, či bude lepšie drevená alebo kovová konštrukcia? Drevom nikdy nič nepokazíte. Masív prirodzeným spôsobom zapadne do každej krajiny. Lavice sa vyrábajú aj z kameňa alebo zo syntetických materiálov, ktoré sa môžu vzájomne kombinovať, čím získajú zaujímavý vzhľad.

Záhradné lavice skladom

Záhradné lavice skladom - ponuka je pestrá, oceníte veľký výber tvarov, farieb a veľkostí. Pre väčšie pohodlie sa môžu použiť vankúše alebo poduška. Záhradná lavica skvele poslúži pri rodinných oslavách a letných grilovacích akciách, lebo sa na ňu zmestí viac ako jedna osoba. Pochopiteľne je nutné sa o lavičku starať a ošetrovať ju, aby slúžila dlhodobo. K tomu poslúži prípravky priamo určené na ich starostlivosť.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00