LED káble SKLADOM

Vyberte LED káble u nás! Všetky sú skladom a už do 2 dní môžu zdobiť práve vaše obydlie ...

0
5001LED svetelné káble sú výraznou dekoráciou a používajú sa na výzdobu budov, stromov, pergol, altánkov, plotov, výkladov, firemných sídiel a pod. LED svetelné káble sú vyrobené z kvalitného PVC a LED diódy sú umiestnené a tvarované tak, aby bola maximálne využitá spotrebovaná energia a došlo k dokonalému svetelnému rozptylu. Táto obľúbená svetelná dekorácia je veľmi ohybná a napriek tomu spoľahlivo zachováva spoľahlivosť a hlavne bezpečnosť. LED svetelné káble možno použiť pre vonkajšie aj vnútorné výzdobu a ponúkame je natočené v 10 a 20 metroch v rôznych farbách.

Úžasné vianočné osvetlenie cencúle.

LED svetelné káble nekúri!

LED svetelné káble nielen nevyžarujú teplo, ale navyše vynikajú svojím ohromným výkonom, dlhou životnosťou, vysokou svietivosťou, jednoduchou inštaláciou a odolnosťou voči extrémnym podnebnom podmienkam. Exteriér sa v časoch pred nežnou revolúciou mnoho nezdobil. V súčasnej dobe je veľmi moderný a in o vianočnom čase si vytvoriť vianočnú náladu z nadmiery vianočných svetiel. Možnosti sú neobmedzené a ponuka vianočných dekorácií ohromná, ako je zrejmé v našej sekcii Vianoce. LED svetelné káble nie sú určené len pre vianočné výzdobu, ale je možné ich použiť aj pri iných slávnostných príležitostiach.

Odporúčame umelé vianočné stromčeky.

Úsporné LED svetelné káble - odolné proti otrasom

LED svetelné káble majú ohromnú výhodu, že sa dajú jednoduchým spôsobom ohýbať a tvarovať. Ideálne vianočné dekorácie pre vytváranie rôznych motívov, efektne nazdobte obrysy Vášho domu, vchodových dverí a iných miest, kde svetelná výzdoba nebude pôsobiť gýčovito a iba zdôrazní nejaký prvok. A ak sa chystáte tento rok nasvietiť aj stromy alebo kríky, tak LED svetelné káble sú na tento účel ideálne. Vysoko odolný materiál je ohromne pevný a nemusíte sa obávať, že sa kvalita kábla zmení pri daždi a silnom mraze. LED svetelné káble efektne nasvieti nielen Vaše obydlie, ale aj chaty, kluby, reštaurácie, obchody a iné objekty.

Svetelné káble ponúkame aj v prevedení so žiarovkami!Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00