LED vianočné sveťelné reťaze i vonkajšije SKLADOM

Keď svetelný vianočné reťaz, tak určite LED. LED vianočné reťaze sú kvalitné, úsporné a bezpečné! Určené na vonkajšie aj vnútorné použitie.

LED svetelné reťaze sú skladom s garanciou doručenia 2 dni.

0
5001< 
< 

LED svetelný vianočné reťaz vonkajšie aj vnútorné

Jeseň nás dojíma svojim farebným súbojom, ale zima je za dverami a vianoce nadosah. Začínajú vianočné nákupy, kde ľudia sústredia svoju pozornosť aj na kvalitné vianočné osvetlenie ako sú vianočné reťaze pre vonkajšie aj vnútorné použitie alebo vianočné svetelné hadice a pekný umelý vianočný stromček. Túžime po mierumilovných sviatkoch, komu by sa chcelo hasiť požiare, a preto sa oblúkom vyhýbame trhovcům, ktorí ponúkajú síce lacné, ale veľmi nekvalitné čínske výrobky. Stačí sa pozrieť na prívodný kábel 0,5 mm so 6 vlásky - tu hrozí nielen požiar, ale aj úraz el. prúdom. Nevhodné prepínacie tlačidlo, časti reťazí sa dajú ľahko pretrhnúť, napätie 230 V! Kvalita na prvom mieste, to je motto nášho internetového obchodu.

Dokonalá inšpirácie pre vás - LED svetelný vianočné reťaz

Tradičné vianočné reťaze sa vyrábali z vrecúška od múky, kde sa využila na lepenie múka a voda. Vianočný stromček však zdobili predovšetkým zemiakové ozdoby - rôzne figúrky alebo sa zemiaky nakrájali na kocky, ktoré sa prestrčil nití. Používali sa aj drevené ozdoby, vianočné ozdoby zo škrupín, z lieskových orieškov, vosku, šišky, háčkované vianočné ozdoby a v neposlednom rade nesmieme zabudnúť na perník, ktorý je obľúbený dodnes. Prehliadka perníkových betlehemov je úžasná. Píše sa rok 2013 a v rade domácností dominujú LED svetelné vianočné reťaze vonkajšie. Naša ponuka je skvostná - ponúkame svetelné reťaze s 30 až 600 diódami - 20 m dlhých a rôznych farieb. K najpredávanejším patria svetelné reťaze 5 m, 20 m a 30 m. Špičková technológia vrátane časových spínačov.
Odporúčame vianočné cencúle.

Revolučná LED technológia - LED reťaze a solárne prevedenie

Kto by neuvítal viac peňazí na darčeky. Rada je jednoduchá - LED vonkajšie reťaze i v solárnom prevedení. Drobnejšie investície sa rozhodne oplatí, pretože sa vám náklady za obstaranie LED vianočného reťaze okamžite navráti späť. Ako je to možné? Ohromná úspora energie - spotreba elektriny je u liadok veľmi nízka a naše výrobky spĺňajú požadované štandardy a normy. Môžete svietiť non-stop po celej vianočné obdobie a zaznamenáte minimálnu celkovú spotrebu. Máme pre vás všetky dĺžky. K najpredávanejším patria svetelné reťaze 5 m, 20 m a 30 m.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00