Relaxačné záhradné ležadlá | Polohovacie i skladacie modely

Viac ako 70 modelov záhradných lehátok pre tú správnu relaxáciu. Všetky sú skladom!

0
5001< 
< 

Relaxačné záhradné ležadlá

V teplých dňoch túžime všetci tráviť čo najviac času na čerstvom vzduchu. Pobyt v záhrade zaliate slnkom, plné zelene je pre nás tou ideálnou predstavou, ako stráviť víkend po pracovnom týždni. Čo však v prípade, že záhradu nemáme a cestička k bazénu vedie cez mesto? Dokonalým útočiskom sa môže stať aj balkón alebo terasa, a potom stačí si zaobstarať relaxačné záhradné ležadlá. Pohodlie na jedničku, bez nich to už jednoducho nejde. Hitom je umelý ratan. Ľahko sa udržiava, odolá vplyvom počasia a množstvo rôznych výpletov vyhovie vkusu každého. O pohodlie sa starajú mäkké podušky, a samozrejme aj pružné ratanové vlákna. Do menších priestorov je vhodnejšie závesné kreslo, ale v záhrade pri bazéne rozhodne viac uplatníte relaxačné záhradné ležadlá.
Kompletná ponuka záhradného nábytku

Polohovacie i skladacie ležadlá

K bazénu, na terasu, pod pergolu, do altánku či párty stanu sa umiestňujú aj polohovacie a skladacie ležadlá. Trh ponúka veľa dizajnových kúskov v širokej palete farieb z rôznych materiálov - drevený, kovový, vyššie spomínaný umelý alebo prírodný ratan. Používatelia uprednostňujú materiály nenáročné na údržbu, tie, ktoré sa jednoducho udržujú čisté alebo vyžadujú takmer minimálnu údržbu. Hoci je veľmi populárny umelý ratan, záujem je aj o rôzne druhy exotických drevín (bambus, teak, meranti, iroko, abachi), ďalej o kvalitný hliník, nerez, výplety z polypropylénových vlákien. Žiadané sú aj tkaniny, ktoré sú UV rezistentný, odolné voči vode a nepriaznivým poveternostným vplyvom.

Vhodné lehátka k bazénu

Polohovacie i skladacie ležadlá sa vyrábajú z tkanín, ktoré neblednú, nenasiaknu vodou, a ak sa chystáte s nimi k bazénu, dobre sa čistí. Moderné materiály umožňujú výrobu ohromne ľahkého nábytku, môžete sa spoľahnúť, že vo vonkajšom prostredí vydrží za každého počasia. Pri výrobe sa používajú ochranné nátery, ktoré dodajú odolnosť nielen proti korózii ale aj proti UV žiareniu.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00