Nafukovacie ležadlá a matrace

0
5001Nafukovacie ležadlá na vodu pre relax na pláži a tráve

Relaxácia na pláži, pri rybníku alebo v záhrade pri bazéne je oveľa pohodlnejšie na lehátku než na tvrdom povrchu. Pokiaľ nemáte záujem o nafukovacie lehátka na vodu, môžete použiť nafukovací čln. Je to veľmi výhodné, pretože nafukovacie výrobky možno bez problémov prepravovať a v prípade potreby jednoducho nafúknuť. Je veľmi výhodné vziať si sebou na dovolenku nafukovacie lehátka na vodu, a potom nemáte problém, kde budete sedieť alebo ležať. Ako je zrejmé z našej ponuky, môžete si kúpiť akékoľvek nafukovacie lehátko, pretože výrobcovia ponúkajú obrovský počet modelov, ktoré sa líšia vzhľadom a vlastnosťami.

Nafukovacie ležadlá na vodu v širokej škále prevedení a farieb

Nafukovacie lehátka na vodu si môžete vziať na výlet, rybárčenie, piknik, do parku, všade tam, kde ho budete potrebovať. Vzhľad nafukovacích lehátok je veľmi originálny, môžete vybrať farbu a kresbu, ktorá sa vám páči. Nafukovacie lehátka na vodu s hladkým povrchom sú určené k odpočinku na vode, ale nie sú vhodné pre dlhé ležanie. Pre rekreačné ležanie, kedy môžete pohodlne ležať po dlhú dobu je vločkovanie vrstva. Tá je príjemná na dotyk a neumožňuje skĺznutiu. Pre pláž a voľný čas sa odporúča kombinovaná verzia vločkách matrace až do hrúbky 25 cm. Trh ponúka nafukovacie lehátka určená pre spanie, dočasne nahrádzajúci postele.

Nafukovacie ležadlá na vodu vo vysokej kvalite

Ponúkame nafukovacie ležadlá na vodu s týmito výhodami:
 nízka hmotnosť;
 hygienická - umožňuje jednoduché odstránenie nečistôt;
 úsporný priestor - v prípade potreby sa dajú vyfúknuť a zložiť do malého boxu;
 multifunkčnosť - možno využiť ako v byte, tak v prírode.
Hlavnou nevýhodou je menšia pevnosť a odolnosť oproti nábytku z dreva, plastu alebo kovu. Naše výrobky spĺňajú prísne európske normy a štandardy. Do dvoch dní máte svoju objednávku doma!


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00