Výučba v tejto lyžiarskej škole je určená pre deti i dospelých, pre úplných začiatočníkov, ktorí sa tu naučia prvé oblúčiky, ale aj pre pokročilých lyžiarov, ktorí si chcú zlepšiť svoju techniku ​​jazdy na lyžiach alebo zdokonaliť carvingový oblúk. Nezabudli samozrejme ani na snowboardistov, ktorí určite ocenia pomoc pri prvých oblúkoch na snowboarde. Výučba prebieha pod vedením skúsených a vyškolených inštruktorov a naučíte sa všetko od základov lyžovania alebo snowboardingu až po krásne rezané oblúky.

Máte doma malého začínajúceho lyžiara?

Je tu priestor aj pre neho a nemusíte sa obávať, že by vaše dieťa muselo čeliť prílivu zdatných lyžiarov. Výučba prebieha oddelene a zábavnou formou, aby sa čo najdlhšie udržala pozornosť malých lyžiarov. Deti si môžu urobiť malú prestávku, občerstviť sa a odreagovať sa guľovačku. Po chvíli oddychu opäť pokračujú s radosťou vo výučbe. Lyžiarska škola a požičovňa Ski centrum Šafář ponúka pre rodiny s deťmi výhodné zľavy na výučbu lyžovania, požičanie vybavenia a cestovné na vleky. Pokiaľ si vyberiete z ich ponuky výučby, postarajú sa vám o ubytovaní a všetko spestria vybranými zážitky, ktoré nájdete na ich stránkach.

Ste úplní začiatočníci alebo ste pár pekných rokov na lyžiach nestáli?

Všetci ste v Ski centrum Šafář vítaní, radi vám pomôžu naučiť sa základy lyžovania a vrátiť istotu na lyžiach. Po pár lekciách budete znovu vo forme. Zlákal vás snowboard? Ani to nie je problém. Snowbordovej kurzy sú určené pre všetky vekové skupiny. Stačí niekoľko lekcií a môžete jazdiť na snowboarde po svahu samostatne, záleží to len na vašej šikovnosti. Túžite sa naučiť krásne rezať oblúky? Ste na správnej adrese, pretože po niekoľkých jazdách a cvičeniach s inštruktorom sa vaše technika jazdy posunie určite napred a získate nový, nepoznaný pocit z jazdy.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00