Mini (malé) grily | prenosné grily

0
5001Grilov na drevené uhlie je veľa, táto skutočnosť je zrejmá aj z našej ponuky. Môžete si v našom internetovom obchode objednať veľké grily s udiarňou za necelých dvadsaťtisíc alebo mini gril za pár sto korún. Ak pravidelne organizujete rodinné záhradné párty, kde sa schádza vaša početná rodina a priatelia, určite vám pohodlné grilovanie ponúkne veľký gril než mini typ. Či už si zaobstaráte mini alebo veľký gril, dôležité je, aby bol stabilný. Čím je robustnejšia, tým lepšie dokáže udržať rovnováhu. Ak vašej hostia alebo chlpatý maznáčik nechtiac do neho narazí, tak sa vám nezrúti. Pozor! Aj veľký gril, pokiaľ nemá v poriadku spoje a jednotlivé časti do seba hladko nezapadajú, sa vám môže pri náraze skácet k zemi. To sa ale s našimi výrobkami nestane :-)

Malé grily využijete doma aj na cestách

Pri výbere preferujte kvalitu pred nízkou cenou, predovšetkým pokiaľ ide o čínsky výrobok, ktorý navyše ponúkajú pochybní predajcovia. Lacné plasty a imitácie kovov nikdy príliš dlho nevydrží, dokonca môžu mať aj negatívny vplyv na vaše zdravie. Preto si dajte čas a radšej trpezlivo skúšajte, hľadajte a porovnávajte. Ako naživo, tak podľa referencií užívateľov na internete. A práve malé opekanie trpia nedostatočnou stabilitou. V súvislosti s mini grily na drevené uhlie, si dovoľujeme spomenúť aj prenosná ohnisko, ktorá jedinečným spôsobom oživí každú záhradu a terasu. Ide o efektné a prakticky prvok.

Praktické prenosné grily

Praktické prenosné mini opekanie využijete nielen doma, ale môžete ich so sebou zabaliť, ak sa chystáte treba kempovať. Prenosné grily našli svoje uplatnenie aj na balkónoch. Pred nákupom grilu je dôležité starostlivo zvážiť, či bude gril umiestnený na jednom mieste na záhrade, či s ním budete cestovať alebo ho využijete na chate a v prírode. Ak pravidelne jazdíte kempovať, oceníte u prenosného grilu ľahkosť a skladnosť. Záhradné mini grily ponúkame v rôznom tvare a farbe.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00