Moskytiéry pre altánky

0
5001Nič nám nedokáže znepríjemniť chvíle vonku tak, ako dotieraví komáre, muchy a obtiažny hmyz. Občas sa jednoducho premnožia a nedoprajú nám vytúžené chvíle odpočinku. Za týmto účelom ponúkame úplne spoľahlivé moskytiéry pre párty stany. Nožnicové stany a párty stany už možno máte na svojej záhrade, alebo sa práve chystáte nejaký z nich u nás kúpiť. To, čo k nim rozhodne nesmie chýbať, sú určite moskytiéry pre párty stany. Ak pravidelne organizujete záhradné oslavy, firemné a iné spoločenské akcie vo vonkajšom prostredí, je treba si párty stany zaobstarať a mať ich vždy k dispozícii. Hodí sa aj pre cestovanie, kemping alebo napríklad na chate. Jedinečnú ochranu pred nepriazňou počasia a pred dotieravým hmyzom vám poskytne naše moskytiéra.

Moskytiéry pre párty stany spoľahlivo ochráni pred dotieravým hmyzom

Moskytiéry pre párty stany si môžete objednať priamo na našom e-shope buď so stanom, alebo dodatočne. V našom internetovom obchode ponúkame moskytiéry v rôznych veľkostiach a farbách. Nájdete tu aj ďalšie náhradné diely a bohaté príslušenstvo. Praktická moskytiéra býva spojená praktickými zipsami pre jednoduché vchádzanie a vychádzanie. Pre väčšie stany je nutné kúpiť viac sietí. Vo všetkých záhradách a turistických oblastiach často vidíte, ako rastú záhradné párty stany ako huby po daždi. Dnes už tu často nechýba ani malé nožnicové stany, ktoré sa dajú aj vzájomne prepojiť. Za každého počasia ponúka užitočný zastrešený prístrešok pred slnkom, vetrom a dažďom aj jedinečné súkromie.

Praktické moskytiéry pre párty stany za dostupné ceny

Každá akcia ako narodeninová párty, svadba, raut, promo akcie, výstava, veľtrh, prezentácie výrobkov, festival či módna prehliadka sa dnes nezaobíde bez párty stanu. Používajú ho chovatelia, reštauratéri aj filmári. Všetci radi využívajú a přiobjednají moskytiéry. Bez praktické moskytiéry pre párty stany sa nezaobídete, hlavne ak vonku radi oslavujete, grilujete a trávite večery. Letné hlboké a teplej noci sú veľmi krásne. Hmyz ale býva veľmi dotieravý a môže narušiť vašu pohodu. Moskytiéry pre párty stany sú vyrobené tak, aby sa potom dali pripevniť na akúkoľvek veľkosť párty stanu. Stavba párty stanu, a prepojenie jednotlivých moskytiér k sebe, je časovo nenáročné.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00