Záhradné grily na drevené uhlie

0
5001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Stále viac Čechov si pripravujú v letnom období pokrmy na grile. Záhradná grilovačka neodmysliteľne patrí k prázdninám. Kto by odolal lákavé vôňu špecialít pripravených na grile, sú v najväčšej obľube grily na drevené uhlie profi, ktoré si v našom internetovom obchode môžete objednať za skvelú cenu. Jedlo pripravené na grile je moc chutné a to vďaka veľkému množstvu surovín, ktoré je možné ugrilovať. Mäso, zelenina, syry - každý musí oceniť výnimočnú chuť týchto pokrmov. Trh neponúka len klasické grily na drevené uhlie a brikety, ale aj plynové, elektrické a vodné. Podľa typu grilu je závislá chuť pripraveného jedla.
K najpredávanejším grilom na drevené uhlie patrí grily v tvare lokomotíva.

Záhradné grily na drevo a drevené uhlie

Je pochopiteľné, že vo vonkajších priestoroch nachádzajú uplatnenie predovšetkým grily na drevené uhlie a na drevo. Pre zaujímavosť - pri grilovaní sa v potravinách zrážajú bielkoviny na povrchu. Póry sa rýchlo stiahnu a uzavrú, vďaka tomu je jedlo výživné a plné aromatických látok. Pokrmy na grile musíme v pravidelných intervaloch otáčať. Medzi žeravými uhlíkmi a jedlom by mala byť aspoň desať cm vzdialenosť. Nikdy nenechávajte gril bez dozoru a tiež ho nezapaľujte liehom. Ideálne rozrobte malý ohník z triesok suchého dreva. Pozor na odkvapkávajúci, ten sa v grile spaľuje a vytvára potom nádorotvorné látky. Nepoužívajte maslo a masť, mäso by malo byť chudé. Mäso môžete uzavrieť napríklad do alobalu.

Mobilný záhradné grily na drevené uhlie

Jednotlivé grily sa líšia palivom, tvarom, cenou, kvalitou a príslušenstvom. Nemožno sa čudovať, že sú ohromne populárne práve záhradné grily na drevené uhlie. Vôňu páliaceho sa dreva zbožňujeme, prežívame pri otvorenom ohni romantické chvíle. Plynové a elektrické grily ponúkajú síce pri grilovaní väčší komfort, ale strácajú vyššie zmienenú romantiku. Poväčšine sú moderné grily na kolieskach, vďaka ktorým s nimi ide jednoducho posúvať na miesta, kde ich chceme umiestniť.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00