Začiatkom decembra vypukne vianočné šialenstvo. Nakupujú sa zbesilo darčeky, vianočné osvetlenie, vianočný stromček, ozdoby v podobe gulí, hviezd, šišiek či anjelov a iných figúr spojených s Vianocami, girlandy, cencúle, svetelné káble, reťaze a ďalšie. A viete vôbec, kde to všetko začalo, kde má vianočný stromček pôvod? Tu panuje viac názorov, jedna štúdia hovorí o rýdzo kresťanskom zvyku, kde sa odráža významné spojenie svetla a života. Iní bádateľa nachádzajú koreň zdobenie vianočných stromčekov v 11. storočí, kde v dobových chrámových hrách medzi rekvizitami bol nájdený rajský strom ovešaný ovocím. Prvé tradičné stromčeky majú svoj pôvod v Alsasku až v 16. storočí. Je tu internet a vianočný stromček zdobia kvalitné a veľmi moderné vianočné osvetlenie.

Vianočné osvetlenie skladom!

Trendy vianočné osvetlenie sa každoročne mení ako móda

Biela farba je stále veľmi populárna, pretože pripomína zmrznutý sneh. Stromček často krášlia červenej a zlatej ozdoby, ale zaujímavé sú aj pestré farby - cyklámenová a fuchsie. Nádherný je štýlový žlto-zlatý odtieň, celkovú vianočné náladu podčiarkne vianočné osvetlenie v dúhových farbách. Milujete klasiku a nedáte dopustiť na živý stromček? Potom doporučujeme vintage štýl, ktoré sa nesie v znamení prírodných dekorácií. Minimalisti zbožňujú drobná biela svetielka. Tento štýl sa hodí do precízne zariadených interiérov. Niet nad ručne robené ozdoby. Ak ste šikovní, skúste si uháčkovať alebo inak vyrobiť vlastné ozdoby.

Vianočné dekorácie

Vianočné osvetlenie na t-zbozi.sk vo veľkom výbere

Vianoce si nemožno predstaviť bez farebných, blikajúcich svetiel. A ludia neváhajú za vianočné osvetlenie každý rok minúť tisíce korún. Nech to svieti, nech to septembra u vás doma ešte viac ako vlani. Preto priateľov šliapneme trochu do plynu a urobíme veľkú objednávku vianočné svetelné dekorácie u nas na  t-zbozi.sk. Do dvoch dní máte vianočné osvetlenie a ďalší tovar pre váš lepší domov doma. Barvy - cyklámenová a fuchsie. Nádherný je štýlový žlto-zlatý odtieň, celkovú vianočné náladu podčiarkne vianočné osvetlenie v dúhových farbách. Milujete klasiku a nedáte dopustiť na živý stromček? Potom doporučujeme vintage štýl, ktoré sa nesie v znamení prírodných dekorácií. Minimalisti zbožňujú drobná biela svetielka. Tento štýl sa hodí do precízne zariadených interiérov. Niet nad ručne robené ozdoby. Ak ste šikovní, skúste si uháčkovať alebo inak vyrobiť vlastné ozdoby.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00