Nožnicové konštrukcie pre párty stany

0
5001Nožnicové konštrukcie sú veľmi praktický a zaujímavý vynález. S nákupom nožnicového stanu alebo párty stanu vojde do vašej záhrady duch pohody a istoty, že si môžete užiť pobyt vonku za každého počasia. Pre pravidelne organizované spoločenské podujatia sa hodí aj viac nožnicových stanov, ktoré sa dajú veľmi ľahko vzájomne prepájať. Tak získate práve tak veľký priestor, ktorý práve potrebujete. Praktický pomocník v podobe nožnicového stanu skvele poslúži ako skladovací priestor, pre prikrytie drobné techniky, náradia i materiálu. Dobre kryje vešiak s bielizňou, detské trampolíny, alebo slúži ako mobilný garáž. Elegantný nožnicové stany spoľahlivo zastreší každú firemnú prezentáciu, módnu prehliadku, výstavu, veľtrh a vonkajšie zábavu. Spoľahlivo poslúži pri záujmovej činnosti, ako je rybárstvo, poľovníctvo, záhradkárstvo či chovateľstvo zvierat.

Nožnicové konštrukcie pre nožnicové stany

Nožnicové konštrukcie sú za priaznivé ceny vo veľkom výbere možností a rozmerov. Majú vysokú kvalitu aj stabilitu a sú veľmi skladné. Ľahko sa montujú, demontujú aj vzájomne prepájajú. V našej ponuke nechýbajú ani potrebné ďalšie náhradné diely. Nájdete tu nielen nožnicové konštrukcie, ale aj bočné steny, moskytiéry, prenosnej tašky, osvetlenie a náhradné strechy. Nožnicové konštrukcie sa dajú kedykoľvek priobjednať. Sú plne kompatibilné k stanom, ktoré máme v ponuke. Každá záhradná slávnosť a spoločenská akcia sa v dnešnej dobe nekoná bez tohto elegantného prístrešku.

Nožnicové konštrukcie ako náhradné diely

Nekrčte sa stále pod vyblednutým slnečníkom, ktorý už dávno má to najlepšie za sebou. Nožnicové konštrukcie sú odľahčené, v praktických prenosných taškách sú mobilné a dajú sa dobre skladovať. Všetko je vo veľkom výbere, vždy plne k dispozícii a skladom. Jednoduchú konštrukciu určite oceníte. Je tvorená oceľovými rúrkami, ktoré majú zosilnené spoje a takto zaisťujú vysokú stabilitu postavených stanov pri veľkej záťažovej situácii.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00