Nožnicové stany 3 x 3 m SKLADOM

Ľahko a rýchlo zložiteľné nožnicové stany 3 x 3 m

0
5001< 
< 
Súčasným hitom sú nožnicové stany 3 x 3 m. Jedná sa najpredávanejší veľkosť. Nožnicové stany nájdu svoje uplatnenie najčastejšie pri záhradných oslavách, menších slávnostiach a rodinných stretnutiach. Hodí sa aj na rôzne firemné akcie aj pre stánkový predaj na trhoch, veľtrhoch a predvádzacie akcie. V našej ponuke nájdete nožnicové stany 3 x 3 m s odľahčenou konštrukciou. Skladanie je veľa podobné mechanizmu, ktorý nájdete u každých nožníc (odtiaľ názov). Konštrukcia je ľahká, stabilná a ľahko zložiteľná v prekvapivo krátkom čase.

Nožnicové stany 3 x 3 m

Existuje mnoho dôvodov, prečo si k svojmu domu na záhradu zaobstarať nožnicový stan práve o veľkosti 3 x 3 m. Naše nožnicové stany vás spoľahlivo ochráni pred horúcim slnkom, škodlivým UV žiarením, nepríjemným dažďom aj studeným vetrom. Rozmery 3 x 3 m vám poskytnú dostatok miesta pre malú párty. Majú dlhú životnosť a sú veľmi kompaktné a skladné.
Záhradné nožnicové stany sú ideálnym zázemím nielen pre všetky akcie, trhy, festivaly, záhradné oslavy, sú veľmi vodné aj na dovolenku. Stanová konštrukcia má obdĺžnikový tvar a v šikovné prenosnej taške s ňou veľmi pohodlne môžete cestovať. Ku stanu je možné dokúpiť bočné steny vhodné proti vetru aj pre väčšie súkromie, moskytiéru a ďalšie príslušenstvo. Vyberte si vhodnú farbu aj typ, ktorý najlepšie zapadá do vašich predstáv.

Nožnicové párty altánky

Nožnicové párty stany sa dajú skvele využiť aj pre spoločnosti, reštaurátorov a vystavovateľa. Hodí sa na firemné akcie, večierky, rôzne prezentácie, rauty, veľtrhy alebo kultúrne i spoločenské podujatia. Naše nožnicové stany 3 x 3 m môžete aj vzájomne prepájať a z viacerých malých stanov vytvoriť jeden väčší. Neváhajte si u nás vybrať práve ten svoj, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám. S výberom vám radi pomôžeme, zavolajte nám, alebo napíšte.
Ľahké konštrukcie nožnicových stanov v kombinácii s nepremokavým materiálom plachty vám poskytne dostatočný komfort. Čaká vás jednoduchá a nenáročná montáž stanov aj údržba.
Tovar je vždy skladom, do 2 dní u vás kdekoľvek v SR. Profesionálny klientsky servis zahŕňa aj kvalitné informácie o priebehu objednávky.
Kompletná ponůka záhradné altánky


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00