Nožnicové stany 3 x 6 m skladom

Profesionálne 3 x 6 m nožnicové stany skladom

0
5001< 
< 
Kvalitné nožnicové stany 3 x 6 m sa hodí na každú garden party. Vonkajšie akcie konané pod šírym nebom majú nezabudnuteľnú atmosféru. Na každú rodinnú či narodeninovú oslavu budete ešte dlho spomínať. Naše párty stany sa hodí na pokojné grilovanie s rodinou aj posedenie s priateľmi. Vaše chvíle pohody nikdy nepokazí zlé počasie. Kvalitné nožnicové stany 3 x 6 m spoľahlivo zastreší firemné večierky, predvádzacie, športové, kultúrne i spoločenské podujatia. Nožnicové stany môžete aj vzájomne prepojiť. Získate oveľa viac miesta pre vaše hostí aj pre váš pohodlný záhradný nábytok. Kúpte si kvalitné podlahu pre vyrovnanie nerovného povrchu, kvalitné osvetlenie, bočnice i kúrenie pre chladné dni a večery. Nožnicové stany 3 x 6 m nahradí aj priestranný skladovací priestor.

Kvalitné nožnicové stany 3 x 6 m pre vonkajšie akcie

Nožnicové stany 3 x 6 m máme vždy skladom. Pre chvíle grilovanie bez ohľadu na počasie vás naše párty stany spoľahlivo ochráni. Nech je dážď, silný vietor či pálčivé slnko, vašu akciu nemusíte odložiť. Elegantný nožnicové stany ponúka veľký komfort a pohodlie. Všetky sú vyrobené podľa platných európskych bezpečnostných noriem a štandardov. Pre organizovanie akékoľvek súkromné ​​aj firemné akcie v átriu, na dvore, záhrade či inom pozemku s rovným povrchom vám poslúži naša nožnicové stany. Kvalitné nožnicové stany 3 x 6 m ľahko rozložíte aj zložíte a to aj bez použitia náradia. Práca je veľmi jednoduchá.

Nožnicové stany pre radosť

Nožnicové stany 3 x 6 m máme vždy skladom. Nožnicové stany sa hodí pre všetkých podnikateľov na promočné akcie, pre reštaurátorov na letné záhradky aj vystavovateľa na veľtrhy. Ak organizujete akékoľvek akcie, hodí sa vám naša elegantné komfortné nožnicové stany. Bočnice môžu byť s oknami i bez okien. Vyberajte si varianty aj farebné kombinácie. Pre väčšie firemné a spoločenské akcie s veľkým počtom klientov vytvoríte prepojením stanov priestranné stany. Majú vysokú stabilitu, dlhú životnosť, pevnú a odľahčenú konštrukciu i kvalitné nepremokavú plachtu. Naše nožnicové párty stany odolajú spoľahlivo všetkým výkyvom počasia. S našimi nožnicovými stany vás čaká krásna letná sezóna.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00