Nožnicové stany 3 x 9 m

Profesionálne nožnicové stany v rozmere 3 x 9 m

0
5001Nožnicové stany 3 x 9 m oceníte pri záhradnom grilovanie či oslave. Ak treba radi pravidelne organizujete rodinné oslavy alebo väčšie rodinné akcie, naša nožnicové stany sa vám budú hodiť. Oceníte je tiež, ak často jazdíte prezentovať svoje produkty a výrobky na trhy, veľtrhy či výstavy. Nožnicové stany 3 x 9 m sa hodí na módne prehliadky, propagačné akcie alebo v prípade, keď prevádzkujete vonkajšie záhradné reštaurácii. Budú sa vám hodiť na organizovanej spoločenské a kultúrne podujatia. Kvalitné párty stany 3 x 9 m ocenia všetci podnikatelia aj bežní užívatelia. Dopĺňajú prostredie rozkvitnutých aj zelených záhrad v mestách aj na dedinách. Dokonalý mobilný a praktický pomocník je u nás vždy skladom a za veľmi dostupnú cenu. Ponuka je bohatá a ponúkame rôzne veľkosti, farby, štýly a tvary.

Kvalitné nožnicové stany 3 x 9 m

Nožnicové stany 3 x 9 m tvorí originálnu prístrešok a štýlový doplnok do vašej záhrady aj na váš pozemok. Ak potrebujete svoje súkromie, ochráni vás pred zrakmi susedov aj okoloidúcich. Schováte pod neho svojich priateľov aj veľkú rodinu. Kvalitné nožnicové stany 3 x 9 m už nie sú cenovo nedostupné a dajú sa kúpiť v mnohých variantoch. Všetky naše tovaru je vyrobené podľa platných európskych bezpečnostných noriem a spĺňa prísne štandardy. Nožnicové stany 3 x 9 m sú vždy skladom. Plachty sa vyrábajú z nepremokavého PVC a spevneného polyesteru. Vyberte sa si z mnohých farieb a doplňte si vašu záhradu či vybavenie pre firemné večierky a promo akcie.

Nožnicové stany 3 x 9 m majú široké spektrum využitia

Nožnicové stany 3 x 9 m majú široké možnosti využitia. Postavíte a ukotvíte je úplne spoľahlivo všade tam, kde je na párty stany rovný povrch, na tráve, drevenej podlahe alebo napríklad aj na betóne. Kvalitné nožnicové stany sa dobre skladajú a rozkladajú. Sú veľmi dobre skladovateľné, vyznačujú sa jednoduchou manipuláciou a nenáročnou údržbou. Majú dlhú životnosť a oceníte aj ich moderný dizajn. Kvalitné nožnicové stany 3 x 9 m vás ochráni pred nepriaznivým počasím. Už nikdy vás neprekvapí náhly dážď, vietor ani silné slnečné lúče.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00