Ochranné obaly - plachty na záhradný nábytok

Ochráňte svoj záhradný nábytok praktickou plachtou.

0
5001Záhradný nábytok je neoddeliteľnou súčasťou každého vidieckeho domu, chaty a vily. Vďaka nemu sa môžete tešiť na pekné počasie a užívať si pohodu v zeleni - raňajky pri stole v prírode, alebo popíjanie kávy na lavičke vo dvore. Rovnako ako akýkoľvek iný nábytok aj záhradné vyžaduje osobitnú starostlivosť a údržbu, čím sa predlžuje jeho životnosť. Najdôležitejšou súčasťou tejto starostlivosti sú krycie plachty na záhradný nábytok. Potreba ochranných obalov pre exteriérový nábytok je nutná z dôvodu opotrebovania materiálov, z ktorých sa vyrába. Samozrejme, že ide spravidla o vysoko kvalitné materiály, ako je drevo, ratan, kov, napriek tomu len s krycou plachtou budú každú sezónu vyzerať ako nové.

Krycie plachty - záruka trvanlivosti

Ak je nábytok vyrobený z dreva, ako je borovica, agát a teak, je absolútne nutné ho chrániť pred dažďom a snehom. Drevo časom napučiava, môže začať delaminácia, bez ohľadu na to, ako veľmi je materiál kvalitná. Na druhú stranu, v prípade, že nábytok je vyrobený z plastu, na slnku stráca farbu a slabne, aj v tomto prípade môžeme krycie plachty len odporučiť. Taktiež inak veľmi odolný kovový záhradný nábytok sa bez krycej plachty nezaobíde, ak nechcete, aby vám na dažďi rezavěl.

Ochranné obaly - praktická domáce výbava

Existuje veľké množstvo štandardných krytov, avšak na záhradný nábytok sú krycie ochranné obaly najvhodnejšie. Predávajú sa vysoko kvalitné obaly pre stoličky, stoly a ležadlá, hojdacie siete a vankúše, markízy na hojdačke a celej zostavy záhradného nábytku. Krycie plachty na záhradný nábytok ho spoľahlivo ochráni v prípade zlého počasia, chráni ho tak pred slnkom, dažďom, tak i vetrom. Okrem toho sú krycie ochranné obaly odolné proti vlhkosti, ohňu a proti mechanickému poškodeniu, súčasne záhradný nábytok chráni pred ultrafialovým žiarením.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00