Párty osvetlenie

Osvetlenie pre každú párty skladom

0
5001Párty osvetlenie je skvelým doplnkom vašich party stanov. Predĺžite si krásne letné večery a môžete organizovať rôzne súkromné ​​či firemné akcie aj pod šírym nebom. Párty stany sú spoľahlivou ochranou pred nečakaným dažďom, nepríjemným vetrom aj pred slnečnými pálčivými lúčmi a UV žiarením. Už si nemusíte nechať prekaziť žiadnu rodinnú oslavu, grilovanie či firemné a inú spoločenskú akciu. Náhla nepriazeň počasia ani večerné stmievanie vás neprekvapí, ak budete mať záhradné stany a v ňom vhodné párty osvetlenie. Naviac sa dajú nožnicové stany vzájomne prepojiť. Práve s vhodným prepojením a párty osvetlením získate veľký priestor k oslavám napríklad aj na účely podnikania.

Kvalitné párty osvetlenie na každú akciu

Párty osvetlenie zahŕňa mnoho možností. Môžete použiť svetelný kábel v jednej farbe alebo v rôznych farbách, farebné párty osvetlenie alebo záhradné párty osvetlenie v čírej podobe. Je len na vás či použijete LED káble neb LED svetlá, ktoré sú guľaté a vyzerajú ako žiarovky. V našej ponuke nechýbajú ani náhradné diely, praktické bočnice, moskytiéry, strechy či prenosnej tašky. Osvetlenie pre vonkajšie použitie, párty osvetlenie LED číre, s farebnými žiarovkami alebo LED osvetlenie žltej, perfektne oživí vaše vonkajšie akcie. Párty osvetlenie je vodeodolné a pripravené na okamžité použitie. Ponúkame profesionálny klientský servis a garanciu doručenia do dvoch dní. Zasielame tiež priebežne informácie o stave vašej objednávky.

Večerné akcie predĺži párty osvetlenie

Párty osvetlením krásne vyzdobí nielen vaše záhradné stany, ale aj vašu záhradu, terasu, balkón alebo aj celý dom. Záhradné osvetlenie určené pre párty stany a nožnicové stany sa dá využiť v interiéri aj v exteriéri na rôzne účely. Užijete je v lete alebo i na vianoce. Pre pravidelne organizované súkromné ​​alebo spoločenské akcie odporúčame zaobstarať si vlastné párty stany alebo nožnicové stany aj s osvetlením. Ľahko sa skladajú aj demontujú a dobre sa skladujú v prenosnej taške. Nožnicové stany sa dajú aj vzájomne prepojiť. Ponúkame veľké množstvo variantov a širokú paletu farieb, tvarov a veľkostí ako párty stanov, tak aj párty osvetlenie. Všetko je vyrobené podľa platných bezpečnostných európskych noriem, predpisov a štandardov.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00