Párty stany 3,5 x 3,5 m skladom

Záhradné párty pavilóny 3,5 x 3,5 m skladom

0
5001Nenašli sa žiadne produkty.

Záhradné párty stany 3,5 x 3,5 m máme vždy skladom. Posedenie s rodinou a našimi priateľmi v jarných, letných aj teplých jesenných dňoch je veľmi príjemné. Mnoho z nás rado trávi svoj čas vonku. Nesmie nám ale báječnú atmosféru narušiť veľmi silné slnečné lúče, silný vietor alebo náhly dážď. Je to hlavný dôvod, prečo si zaobstarať naše záhradné párty stany. Štvorcový aj okrúhly pavilón v rozmere 3,5 x 3,5 m sa vyrába z kvalitných nepremokavých materiálov a rôznych farbách. Výber párty stanu je len na vás.

Záhradné párty pavilóny 3,5 x 3,5 m

Tento vysoko komfortný výrobok je na kovovej ľahkej konštrukcii a do jeho stĺpikov je možné umiestniť napríklad aj poličky. Dookola sa guľatý pavilón zaťahuje nariasenou tieniaci látkou. Strechy pavilónov sú vyrobené z kvalitnej dvojitej textílie s ochranou proti vode. V strede je vetrací otvor, ktorý veľmi dobre bráni kumulácii nepríjemného a nadbytočného tepla.
Párty stany skvele poslúži pri rôznych slávnostných okamihoch, ale aj v každodennom živote. Záhradné párty pavilóny 3,5 x 3,5 m využijete v letných dňoch aj v zimnom období, ak si zaobstaráte podlahu a vybavíte je vhodným párty osvetlením a kúrením. Záhradné párty stany vám tiež poslúži ako dočasné skladovacie priestory.

Párty stan a široká paleta farieb

Záhradný stan vám zaistí súkromie pred zvedavými pohľadmi susedov aj okoloidúcich. V sparnom lete poskytnú tieň aj ochranu pred UV žiarením. Párty stany sú jedinečnou ochranou pred vrtkavým počasím. Záhradné párty pavilón sa hodí na záhradu, na dovolenku aj pri kempovaní. Zastreší súkromnú i firemnú akciu, grilovanie aj kávový večierok.
Každú kultúrne, športové a spoločenskú akciu už neukončí zlé počasie, ale vy. Či už si chcete dať obed na záhrade, usporiadať narodeninovú oslavu alebo ste sa dokonca rozhodli mať svoju svadobnú hostinu pod holým nebom, záhradné stany vám poskytnú skvelé zázemie.
Využite našu ponuku a poďte s nami von :-)


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00