Záhradné párty stany 3 x 3 m

Párty stany v obľúbenom rozmere 3 x 3 m skladom s istotou doručenia do 2 dní

0
5001< 
< 
Najčastejšie a najpredávanejšie veľkosť záhradných stanov je práve 3 x 3 metre, najviac sa táto veľkosť vyrába s pôdorysom v štvorcovom tvare. Párty stany často nájdu svoje uplatnenie pri záhradných oslavách, menších slávnostiach a rodinných stretnutiach. Hodí sa aj na firemné akcie či pri stánkovom predaji. V našej ponuke nájdete stany 3 x 3 m s klasickou konštrukciou, ktoré sa ľahko skladajú. Je to podobné, ako u bežných stanov.

Párty stany 3 x 3 m

Je veľa dôvodov, prečo si na svoju záhradu zaobstarať práve záhradné párty stan o veľkosti 3 x 3 m. Dôvod je prostý. Náš párty stan vás spoľahlivo ochráni pred horúcim slnkom, nepríjemným dažďom i vetrom. Jeho rozmery poskytnú dostatok miesta pre každého. Záhradné párty stany nadchnú tiež svojou životnosťou, kompaktnosťou a skladnosťou. Dokonalým výrobkom sú potom nožnicové párty stany s rozmermi 3 x 3 m, pri ktorých oceníte veľmi rýchle zloženie i rozloženie.
Záhradné stany sú ideálne na všetky akcie, záhradné oslavy, na dovolenku, trhy, festivaly a iné akcie. Stanová konštrukcia má obdĺžnikový tvar a v šikovné prenosnej taške s ňou v pohode môžete cestovať. Ku stanu je možné dokúpiť bočné steny, moskytiéru a ďalšie príslušenstvo. Vyberte si vhodnú farbu aj typ, ktorý najlepšie zapadá do vašich predstáv.

Záhradné párty stany

Párty stany majú skvelé využitie aj pre spoločnosti. Hodí sa na firemné akcie, večierky, rôzne prezentácie, rauty, veľtrhy alebo kultúrne podujatia. Naše párty stany 3 x 3 m môžete aj vzájomne prepojiť a vytvoriť z nich jeden väčší stan. Neváhajte si vybrať práve ten svoj párty stan, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.
Konštrukcia party stanov v kombinácii odľahčených kovových prvkov a nepremokavého opláštenie vám poskytne dostatočný komfort. Čaká vás jednoduchá a nenáročná montáž stanov aj ich údržba. Tovar je skladom, garantovaná objednávka do dvoch dní a predaj prebieha s profesionálnym klientskym servisom. O priebehu objednávky ste vždy informovaní.
Kompletná ponuka záhradné altánky


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00