Párty stany 3 x 4 m

Záhradné altánky 3 x 4 m vždy skladom!

0
5001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Máte radi prvé jarné dni alebo leto vonku? Organizujete pravidelne popoludňajšie grilovanie, rodinné akcie či stretnutie s priateľmi na vašej záhrade? Či už často organizujete rôzne rodinné, firemné, kultúrne, spoločenské a športové podujatia, naše párty stany zachráni nejednu z nich. Zaženie chmáry spojené so zlým počasím. Ak treba chcete ušetriť peniaze za drahý prenájom kultúrnych sál alebo aj párty stanov, kúpte si ten svoj. Záhradné párty stany 3 x 4 m máme vždy skladom.
Ponúkame kvalitu i luxusný dizajn. Párty stany vám dajú dostatočný komfort a ak zvolíte do neho profesionálne vybavenie, každá vami poriadaná akcia bude mať razom punc originality. Oslavy a večierky organizované vonku na čerstvom vzduchu pod holým nebom sú v súčasnej dobe veľmi obľúbené po celom svete. Ak milujete stretnutia v rodinnom kruhu či s priateľmi alebo klientmi, stane sa každá akcia výnimočným zážitkom. Párty stany 3 x 4 m ponúkame za dostupné ceny.

Párty stany 3 x 4 m vo vysokej kvalite

Záhradné párty stany vám predĺži letnú sezónu pre organizovanie vonkajších akcií. Užite si nezabudnuteľnú a ničím nenapodobiteľnú atmosféru vášho stretnutia. Nepozývajte svojich hostí a obchodných partnerov do nudné kancelárie. Záhradné párty stany sú proste in. Párty stany majú široké využitie. Veľmi spoľahlivo a elegantne zastreší každú akciu. Štýlovo poslúži ako garáž pre auto či dočasné skladisko. Ak svoje stretnutia organizujete pravidelne, nie je dôvod si neustále párty stany prenajímať.

Záhradné párty altánky

Záhradné párty altánky majú rozličné tvary. Majú tvar štvorca, obdĺžniky, ihlany a sú aj kruhové párty altánky. Zachráni vás pred dažďom, silným vetrom, slnečnými lúčmi aj škodlivým UV žiarením. Akonáhle vás začnú na jar prvé slnečné lúče lákať von, môže byť počasie nestále. Nespoliehajte na predpovede počasia, spoliehajte na naše párty stany. Naše záhradného párty stany 3 x 4 m sú dostatočne priestranné pre záhradný nábytok aj pre vašich hostí. Koncepcia umožňujúca vzájomné prepojenie nožnicových altánkov vám umožňuje získanie väčšieho priestoru. Vybavte sa na sezónu a zakúpte si aj bohaté príslušenstvo. Poskytujeme náhradné diely, bočnice, prenosnej tašky aj moskytiéry.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00