Párty stany 3 x 6 m | Záhradné altánky 3 x 6 m

Párty stany - najpredávanejší rozmer 3 x 6 m - každý kúsok skladom!

0
5001< 
Párty stany 3 x 6 m poskytujú dostatok priestoru ako pre nevyhnutné vnútorné vybavenie, ako aj pre vašich hostí. Ponúkame párty stany za dostupné ceny. Ak radi trávite čas na čerstvom vzduchu vonku a ste veľkí milovníci záhradných osláv a slávností, s našimi párty stany vás už nikdy zlé počasie neohrozí. Praktické party stany sú dokonalou ochranou pred nepriazňou počasia, dažďom, silným vetrom i parným slnkom. Ochráni vás aj pred zvedavými pohľadmi susedov a okoloidúcich. Naše párty stany 3 x 6 m využijete pri grilovaní, oslavách narodenín, svadbách, posedenie s priateľmi aj pri rodinných stretnutiach.

Párty stany 3 x 6 m na vašu záhradu

Naše party stany 3 x 6 m spĺňajú prísne štandardy a smernice. Charakteristická je pre nich ľahká konštrukcia, pevnosť, stabilita, kvality i dlhá životnosť. Párty stany užijete za každého počasia na väčšie záhrade pri dome. Sú úplne ideálne pre nedeľné vonkajšie stolovanie, relaxáciu i odpočinok po práci. Priestranné párty stany sú dokonalou oázou pokoja a zaručí vám dostatočné súkromie. Získate príjemné útočisko pred dotieravými zrakmi susedov i slnečnými lúčmi.
Máte radi pohodlie? Okrem stola a stoličiek si kúpte aj skladacie záhradné ležadlá. Dokonalý odpočinok s obľúbenou knihou alebo popoludňajšie zdriemnutie na čerstvom vzduchu vám vleje novú energiu do žíl. Kúpte si bočnice pre ochranu pred vetrom, šikmými lúče večerného slnka aj šikmo padajúcim dažďom.

Skladacie altánky 3 x 6 na záhradu aj pre podnikateľov

Kvalitné záhradné altánky 3 x 6 m využijú vystavovatelia na veľtrhoch, reštauratéri na letných záhradkách i podnikatelia na firemné akcie. Výnimočná stabilita, komfortné pohodlie, moderný dizajn, mnoho farebných prevedení, odolnosť voči dažďu a poveternostným vplyvom. To všetko je typické pre naše záhradné altánky. Máte malý dom? Vezmite hostí na záhradu a usporiadajte svoje akcie. Vynechajte drahé a neosobné reštaurácie a usporiadajte si svoju vlastnú záhradnú párty. Každá akcia s našimi párty stany sa vydarí.
Kvalitné párty stany 3 x 6 m ochráni vás, vaše hostí aj prichystané pohostenie. Akcia, ktorá sa konala na čerstvom vzduchu sa stane nezabudnuteľnou. Párty stany svojou veľkosťou prispôsobte vašej záhrade. Môžete ich aj vzájomne prepájať. Získate veľký priestor navyše. Vyberajte podľa svojho vkusu, potrieb a sledujte predovšetkým kvalitu. Naše párty stany na tržniciach nenájdete. Jednoduché zloženie a rozloženie altánkov je príjemným bonusom. Skladací párty stany si dajte do praktickej tašky.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00