Záhradné altánky 3 x 9 m | Párty stany 3 x 9 m

Párty stany v rozmere 3 x 9 m. Všetky skladom!

0
5001Párty stany 3 x 9 m s klasickou konštrukciou sa tešia stále veľkému záujmu. Môžu byť solitérom, ktorý pritiahne pozornosť, pokiaľ naň vhodne umiestnite pôsobivú reklamu, zvolíte vaše efektné logo alebo doplníte napríklad zaujímavé foto či animáciu. Už nikdy viac vás nezaskočí náhle zmeny počasia. Baviť sa môžete v daždi, vetre aj pri prudkom slnku. Záhradné párty stany 3 x 9 m ochráni vás, vaše hostí aj pripravené pohostenie na vašej oslave, akciu či rautu. Ide o veľmi mobilné a skladný produkt. Zastrešíme s jeho pomocou všetky predvádzacie, športové, spoločenské, kultúrne alebo firemné akcie.

Záhradné altánky 3 x 9 m - vysoká kvalita prevedenia

Záhradné altánky ponúkame v naozaj širokej palete farieb. Možno si vybrať akúkoľvek veľkosť i tvar. Párty stany 3 x 9 m využijete ako garáž pre auto, dočasné skladisko na materiál, náradie či drobnú techniku. Môžu slúžiť aj ako dokonalý predajný stánok. Cenovo sú dostupné. Klasické párty stany využijete, ak sa vaše akcie pravidelne opakujú. Potom sa vám prenájom rozhodne neoplatí. Záhradné párty stany sú praktickým pomocníkom, ktorý vám bude dobre slúžiť po celý rok. Ponúkame klasické párty stany 3 x 9 m vo vysokej kvalite, sú stabilné, odolné proti oderu i vode, s jednoduchou údržbou.

Záhradné párty stany 3 x 9 m - zaparkujete aj automobil

Naše skladacie altánky majú veľký výber farieb aj prevedenie. Majú klasickej konštrukcie, ktoré sa dobre skladajú aj rozkladajú. K stanom dostanete bohaté príslušenstvo, bočnice, moskytiéry aj náhradné diely, alebo prenosnej tašky. Všetky stany sú vyrobené podľa platných európskych bezpečnostných noriem. Majú jednoduchý mechanizmus a dobre sa skladujú. Záhradné párty stany veľmi štýlovo a elegantne zastreší každú vami usporiadanú vonkajšiu akciu. Môžete relaxovať na záhrade na čerstvom vzduchu alebo pri obchodnej schôdzke.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00