Záhradné párty stany - altánky 4 x 6 m

Párty stany v rozmere 4 x 6 m. Už 2 dni po objednávke vám budú robiť radosť!

0
5001Možno rovnako ako my milujete posedenie v rodinnom kruhu alebo s priateľmi na záhrade. Niet nad oddych, upokojujúce očistný relax po veľmi náročnom pracovnom vypätí. Takúto báječnú pohodičku si môžete dopriať s našimi párty stany 4 x 6 m. Už si nemusíte nechať prekaziť tieto nerušené chvíle nečakanú dažďovú prehánkou, nepríjemným vetrom alebo ostrými slnečnými lúčmi. Vytúžený tieň a útočisko pred dažďom vám párty stany doprajú úplne spoľahlivo. Nemusíte sťahovať svojich hostí do domu alebo do reštaurácie. Záhradné párty stany 4 x 6 m ponúka to správne riešenie. Ak treba pravidelne organizujete rodinné, súkromné, kultúrne, spoločenské, firemné či športové podujatia, oceníte párty stany vo svojej výbave. Túto veľkosť oceníte vo firme aj na vašej záhrade.

Párty stany 4 x 6 m sklade vo výnimočnej kvalite

Záhradné párty stany 4 x 6 m sú vždy na sklade. Ak stany doplníte reklamným logom alebo animácií či fotom, získate skvelý propagačné či predajný stánok s efektnou reklamou pre svoje obchodné aktivity. Ide o výbornú a veľmi účinnú formu prezentácie. V súčasnej modernej dobe tieň v horúcom letnom dni ocenia aj vaši obchodní partneri, s ktorými môžete teraz konať aj na čerstvom vzduchu. Vaši spoločníci veľmi radi uvítajú zmenu a radi sa zúčastní rokovania aj akékoľvek akcie organizované pod holým nebom. Záhradné párty stany 4 x 6 m doprajem komfort priamo na dosah ruky. Nenechajte si pokaziť náladu výkyvy počasia. Odteraz vám bude nepriazeň počasia ľahostajná. Párty stany rieši problémy za vás. Využijete ich pri svojom podnikaní aj na domáce oslavy.
Kompletná ponuka párty stanov

Záhradné párty stany 4 x 6 m sú vždy dostupné

Párty stany 4 x 6 m ocenia všetci vystavovatelia aj usporiadatelia vonkajších, turistických a záujmových činností. Dajú sa využiť u reštauratéra, v rôznych kluboch a ocenia je chovatelia, záhradkári aj rybári. Môžete ich využiť aj ako dočasný skladovací priestor. Párty stany majú veľa možností pre dokonalé využitie. Variabilný, ľahko skladateľné aj odbúrateľné, ľahko skladovateľné malé i veľké párty stany v rôznych farbách ponúka veľa variantov. Nechýba ani okná na bočných stenách, suché zipsy, popruhy, montážne krúžky a ľahká konštrukcia. Dokúpite bohaté príslušenstvo aj náhradné diely.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00