Záhradné párty stany - altánky 4 x 8 m

Záhradné párty stany v rozmere 4 x 8 m. Každý kúsok skladom!

0
5001Ak máte radi pohodové, sviatočné a voľné letné dni, doplňte ich párty stany 4 x 8 m. Žiadna záhradná slávnosť či grilovacej párty sa nezaobíde bez ochrany pred zlým počasím a praktického zastrešenie. Nemusíte predsa svoj čas tráviť len pri televízii a na internete. Začnime svoj čas tráviť viac vonku. Ak si kupujete záhradné párty stany 4 x 8 m alebo napríklad nožnicové stany pre organizovanie súkromných či firemných osláv alebo pre spríjemnenie pobytu na záhrade, určite sa vám to vyplatí. Neohromí vás náhly dážď ani vietor, silné slnko alebo škodlivé UV žiarenie. Nenechajte si znepríjemniť chvíle odpočinku a pokaziť náladu. Kúpte si naše párty stany 4 x 8 m. Doplní vašu záhradu a nenaprší vám na gril, do pitia ani do jedla. Praktický a štýlový doplnok sa hodí do každej záhrady.

Párty stany 4 x 8 m majú všestranné formy použitie

Párty stany 4 x 8 m sa hodia na súkromné ​​akcie, ale aj pre podnikateľov. Obchodní zástupcovia aj manažéri s vami budú radi jednať vonku pri šálke dobrej kávy. Párty stany 4 x 8 m sú vhodným prístreškom pre reštaurátorov, vystavovateľov i predajcu na trhoch či veľtrhoch. Záhradné párty stany 4 x 8 m spoľahlivo zastreší rôzne propagačné akcie, prezentácie, módne prehliadky, slávnosti, kultúrne, firemné, záujmové a športové podujatia. Hodí sa na trhy, rauty, festivaly, promo akcie, svadby a ďalšie podnikateľské aktivity. Záhradné párty stany 4 x 8 m doplnené vhodnou animácií a logom sú výbornou reklamou.

Záhradné párty stany 4 x 8 m pre každú príležitosť

Párty stany 4 x 8 m sa dajú veľmi ľahko umiestniť na akýkoľvek vyrovnaný povrch a je možné ich ukotviť viacerými spôsobmi. Môžete si k nim zaobstarať aj drevenú podestu. Záhradné párty stany 4 x 8 m majú veľké uplatnenie a môžu poslúžiť napríklad aj ako mobilná garáž alebo ako dočasné skladisko. Párty stany sa hodí na záhradu na rodinné oslavy aj pre podnikateľov na firemné večierky. Párty stany sa dajú vzájomne kombinovať a nožnicové stany sa dajú aj nastavovať. Na našom internetovom obchode ponúkame párty stany vo všetkých možných veľkostiach, tvaroch a farbách.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00