Záhradné párty stany - altánky 6 x 12 m

Záhradné párty stany v rozmere 6 x 12 m. Najväčší pomocníci skladom!

0
5001Nenašli sa žiadne produkty.

Mnoho ľudí v našej krajine aj po celom svete miluje grilovacie akcie. Ako nám to na jar počasie dovolí, z mnohých kútov našej rodnej vlasti sa linou rozmanité vône pripravovaných lahôdok. Či už sa konajú takéto podujatia na súkromných záhradách alebo na komerčných plochách, párty stany 6 x 12 m sa na tieto účely náramne hodí. Ak sa priženie dážď alebo silný vietor, alebo začne príliš páliť slnko, oceníte ochranu našich party stanov. Záhradné párty stany 6 x 12 m zamedzí predčasnému ukončeniu rôznych akcií. Nemusíte hosťami sťahovať pod strechu pri každej prehánke. Reštauratéri a predavači si bez takýchto prístreškov nevie svoje podnikanie vôbec ani predstaviť. Mnohí podnikatelia pravidelne usporiadateľskej svoje firemné, kultúrne, športové a spoločenské podujatia vo vonkajšom prostredí tieto praktické pomocníkov určite ocenia.

Záhradné párty stany 6 x 12 m pre slávnostné chvíle

Ak organizujete firemné akcie alebo tak trochu komornejšie večierky s menším počtom osôb, môžete si vybrať párty stany s menšími alebo aj naopak väčšími rozmermi. Naša ponuka je naozaj veľká. Záhradné párty stany 6 x 12 m sú určené pre väčší počet osôb. Hodí sa na väčšie rodinné oslavy a naopak menšie firemné akcie. Veľkoplošný stan pojme občerstvenia a záhradný nábytok pre viac osôb a poskytuje dostatočný komfort i pohodlie. Párty stany 6 x 12 m sú vysoko stabilné, odolné proti oderu, korózii aj plesni, plachty sú vodeodolné a dobre čelí aj UV žiareniu. Majú dlhú životnosť, dobre sa skladajú aj rozkladajú.
Kompletná ponuka záhradných párty stanov

Párty stany 6 x 12 m ako praktický prístrešok

Párty stany 6 x 12 m vám môžu slúžiť ako dočasné skladisko alebo mobilné garáž. Sú vyrobené z vysoko odolného a nepremokavého PVC. Majú odľahčené konštrukcie, jednoduché kotvenie a sú ľahko nastaviteľné na akomkoľvek rovnom povrchu. Dobre navrhnuté a vystužené zastrešenia zaisťuje vysokú stabilitu. Párty stany 6 x 12 m vám budú dobre slúžiť v teplých letných dňoch, ale aj v zime. Ak kúpite vhodnú podlahu, osvetlenie a agregátor na vykurovanie, komfortné prostredie budete mať v párty stanu aj v zime.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00