Polstrovanie na záhradný nábytok | Polstry, poťahy

Zaslúžite si komfortné, mäkké a teplé posedenie! Polstrovanie je onou čerešničkou na torte pre vaše pohodlie!

0
5001< 
< 
Polstrovanie na záhradný nábytok sa hodí na všetky typy záhradného nábytku. Či už si kúpite na svoju záhradu, terasu, pod pergolu alebo do altánku záhradný nábytok z dreva, kovový záhradný nábytok alebo plastový alebo ratanový záhradný nábytok, určite sa vám na neho bude hodiť nejaké pekné, pohodlné a kvalitné polstrovanie. Polstrovanie váš záhradný nábytok veľmi pekne doladí dizajnovo a dá sa farebne zladiť napríklad aj s fasádou domu alebo okolím. Hlavne vám ale zabezpečí komfortné, mäkké a teplé posedenie pri chvíľach relaxácie a odpočinku.

Nechcete prechladnúť? Používajte naše podušky a podsedáky

Polstrovanie na záhradný nábytok, rôzne podsedáky na stoličky, na lavice, lavičky, kreslá i stoličky či lehátka vám zaistí okrem mäkkého pohodlie i hrejivosť. Nie je dobré sadať si na studenú zem, ale ani na studený nábytok. Ak sa vaša lavička či kreslo práve nevyhrieva na horúcom slnku, ale stojí napríklad v príjemnom a vytúženom tieňa, môže vás nepríjemne chladiť. Polstrovanie ochráni aj váš chrbát pred nepríjemným vetrom.

Mnoho variantov, farieb a motívov poťahov aj polstrovanie

Vyberajte si v pokoji z niekoľkých rôznych farieb, potlačí a vzorov nášho polstrovanie. Nakúpiť si môžete napríklad aj celé sety vrátane obrusu na stôl. Vybrať si môžete samostatné podsedáky v rôznych veľkostiach a tvaroch, ktoré sú vhodné na rôzne typy stoličiek a kresiel. Vyberte si to polstrovanie, ktoré sa hodia k vášmu typu záhradného nábytku, lahodí vášmu oku, farebne ladia a bude úplne perfektne pasovať na vašu záhradnú stoličku. Naša polstrovanie je mäkké, hrejivé, príjemné na dotyk i na sedenie a ľahko sa udržuje v čistote. Polstry na záhradný nábytok sú pre vás nielen elegantným doplnkom, ale hlavne poskytujú komfort a veľmi pohodlné posedenie, ale aj poležanie. Polstry a sedáky sú onou čerešničkou na torte pre vaše pohodlie.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00