Čo si u nás možno požičať? Funguje u nás perfektne vybavená požičovňa lyží, detských lyží, snowboardov, bežiek aj saní a športového vybavenia. Precízne pripravené a nastavené lyžiarske a snowboardové vybavenie je tu pripravených práve pre vás. Dbáme na vaše pohodlie i bezpečie.
Skiresort Černá hora - Janské Lázně - Krkonoše ponúka v požičovni lyží zjazdové lyže od značiek Salomon, Dynasty a Rossignol.

Ideme vám ústrety a máme aj niečo pre dámy

Pre všetky náročné ženy máme aj modely dámskych zjazdových lyží, ktoré oplývajú výbornými jazdnými vlastnosťami. V ponuke sú typy lyží pre zdatných lyžiarky aj začiatočníčky. Na našich lyžiach budete s prudkou eleganciou a veľkým nadšením zjazdiť carvingovými oblúky našej zasneženej a perfektne upravené lyžiarske zjazdovky.
Špeciálne dámske zjazdové lyže potom oslní nielen na zjazdovke, ale aj v horskej chate pri snežnom bare, kedy si dáte niečo dobré k jedlu, alebo si vychutnáte obľúbený drink pre aktívne prežitý deň na zjazdovke. Vyberte si z našej širokej ponuky lyží, snowboardov i športového vybavenia.
Skvele funguje aj požičovňa detských lyží pre vaše deti, ktorá patrí k službám lyžiarskej školy.
Nadštandardná starostlivosť o vaše pohodlie
Lyžiarsku obuv po jej vrátení do požičovne lyží ihneď sušíme a vždy ju tiež preventívne dezinfikujeme špeciálnym prípravkom proti napadnutiu kvasinkami a plesni. Naša obuv v požičovni lyží je vám odovzdaná vždy suchá, dezinfikovaná a veľmi príjemne parfumovaná.
Pre všetky malé návštevníkov hôr si napríklad pre popoludňajšie zábavu s rodinou môžete požičať sane. Pre tých najmenších máme aj sane s detskou opierkou. Odporúčame rezerváciu saní s detskou opierkou vopred v rezervačnom formulári alebo formou mailu.
Tešíme sa na Vašu návštevu v našich prevádzkach požičovne lyží v Jánskych Lázňach a v Svobodě nad Úpou v Krkonošiach vo Skiresort Černá hora - Janské Lázně
Kontakt na pobočky a objednávky:

Požičovňa lyží a kancelária lyžiarskej školy na chate Viktorka

(Vedľa dolnej stanice kabínkovej lanovej dráhy na Čiernu horu, priamo nad parkoviskom - pred kanceláriou veľké žlté prápory s logom veveričky)
tel. +420 605 500 485
Požičovňa lyží a kancelária lyžiarskej školy v rodinnom skiareálu Duncan v Svobodě nad Úpou
(Priamo vedľa hlavnej cesty smerujúcej do Skiresort Černá hora-Janské Lázně po ľavej strane)
tel. +420 605 500 487
viac informácií a GPS pozície pobočiek nájdete v sekcii "kontakt"


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00