Prenosné tašky pre párty stany

0
5001Prenosné tašky pre párty stany sú praktickým pomocníkom na dobré skladovanie. Ale hlavne na prenášanie aj prevážanie párty stanov a nožnicových stanov. Okrem toho, že ponúkame kvalitné nožnicové a párty stany, ktoré veľmi štýlovo zastreší každú vonkajšie firemné aj súkromnú akciu, ponúkame práve aj bohaté príslušenstvo. Nevyspytateľné počasie dokážu párty stany spoľahlivo zahnať. Sú nevyhnutnou súčasťou záhrad, hodí sa k bazénom i detským trampolínam. Nožnicové stany vás dokonale skryjú pred priamym slnečným slnkom, UV žiarením, náhlym dažďom i vetrom. Prenosné tašky pre párty stany sú skvelý pomocník.

Prenosné tašky ako praktický nenahraditeľný pomocník

Určite oceníte skutočnosť, že budete mať možnosť vaše párty stany v čom prevážať. Ku karavanu je to absolútne nutná vec. Prenosné tašky pre párty stany sa dajú kedykoľvek doobjednať, a kto vie, možno ich využijete aj na veľa iných vecí. Prenosné tašky a ďalšie náhradné diely, napríklad ako nožnicové konštrukcie, bočné steny, moskytiéry, osvetlenie a náhradné strechy máme vždy v ponuke. Nožnicové stany majú jednoduché rozloženie aj demontáž a hodí sa pre jednoduché prenášanie. Starostlivo je zložíte a vložíte do špeciálne vytvorené prenosnej tašky. Ponúkame ju v rozmeroch 23 x 23 x 158 cm a vojde sa do nej nožnicový stan s veľkosťou 3 x 3 m. Pretože sa dajú tieto stany prepájať, stačí vám proste takýchto tašiek kúpiť viac.

Prenosné tašky využiteľné pre viac príležitostí

Naše prenosnej tašky na záhradné párty stany využijete na mnoho vecí a pri množstve príležitostí. Preto si k párty stanu určite objednajte aj praktickú prenosnú tašku. Ceny sú naozaj priaznivé a naša ponuka rôznych párty stanov je naozaj veľká. Ponúkame aj náhradné diely a bohaté príslušenstvo. Nožnicové stany sa nehodí len pre súkromné ​​oslavy a grilovanie. Sú skvelé aj pre mobilné predajcu, na prezentácie, rôzne výstavy i trhovisko. Nie je už dôvod si párty stany neustále prenajímať. Majte je stále pri ruke. Všetko máme stále skladom, ponúkame profesionálny klientský servis a garantujeme doručenie do dvoch dní. Dostanete tiež priebežne informácie o stave vašej objednávky.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00