Príslušenstvo pre skladacie altánky, záhradné párty stany

Príslušenstvo pre skladacie altánky skladom

0
5001< 
< 
Máte radi pobyt vonku, často trávite dni na záhrade a organizujete rodinné oslavy či stretnutie s priateľmi? Ak si užívate vonkajšie grilovanie a vôbec stolovanie vonku, alebo rôzne verejné aktivity tiež sami organizujete, máte už určite vo vašej výbave záhradný párty stan. K záhradným stanom potrebujete aj príslušenstvo pre párty stany. Elegantné a spoľahlivé zastrešenie každého večierku, firemné, kultúrne a spoločenské podujatia, ako sú napríklad veľtrhy, módne prehliadky či promo akcie dokážu zabezpečiť naše párty stany. Pre poriadne grilovanie či garden párty musia mať záhradné nožnicový stan či párty stan potrebné vybavenie. Príslušenstvo pre skladacie altánky máme neustále na sklade.

Príslušenstvo pre párty stany

Ponúkame všetko príslušenstvo pre záhradné párty stany. Vybavený prístrešok rozhodne tiež nesmie chýbať na vašej záhrade. Zachovajte pokoj, ak vám vietor odnesie treba bočnici, doslúži niektorý z dielov, alebo sa jednoducho stratí iný náhradný diel. Mnohé náhradné diely sú tu k dispozícii a dajú sa doobjednať. Okrem bočníc s oknami aj bez okien máme výborné moskytiéry chrániace proti obťažujúcemu hmyzu v mnohých veľkostiach. Spoľahlivo vás ochráni pred dotieravým hmyzom a vy môžete v pokoji stolovať, sláviť alebo odpočívať. Nájdete u nás aj nožnicové konštrukcie pre nožnicové stany, prenosné tašky, strechy, spoľahlivé párty osvetlenie určené na vonkajšie využitie a ďalšie formy LED osvetlenie.

Všetko príslušenstvo pre párty stany skladom za dostupné ceny

Záhradné párty stany sú skvelou ochranou a jedinečnú poistkou pred nečakaným náhlym dažďom, bočným vetrom a nepríjemnými pálčivými slnečnými lúčmi alebo UV žiarením. Nemusíte sa tak pri každej prehánke s vašimi hosťami sťahovať do domu alebo do reštaurácie. Doprajte si na záhrade vytúžený tieň a v pokoji si užite vonkajšie atmosféru. Na pravidelné grilovacie či rodinné akciu a rôznych firemných stretnutiach sa bez našich party stanov jednoducho nezaobídete.


Garancia doručenia 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.sk

Po - Pi 9.00 - 16.00